Nükhet Duru'dan Tayt Açıklaması: En Sevmediğim Kılık

Nükhet Duru'dan Tayt Açıklaması: En Sevmediğim Kılık

Son dakika : Taytlarla ilgili açıklaması gündem olan Nükhet Duru'dan son dakika açıklaması geldi.

Yaşam 25 Kasım 2022 11:37 0
Nükhet Duru'dan Tayt Açıklaması: En Sevmediğim Kılık

Son dakika haberi: Nükhet Duru'dan tayt açıklaması.

Okan Bayülgen’in sunumu ile TV 100 ekranlarında yayınlanan “Uykusuzlar Kulübü” adlı programın bugünkü konuğu Nükhet Duru oldu. Daha önce taytlarla ilgili açıklama yapan Nükhet Duru, bu sefer kendini savundu ve eleştirilere cevap verdi.

Duru yaptığı açıklamada kanaat önderi olmadığını söyledi ve “Sen o sözleri erkeklerle ilgili mi, yoksa kadınlarla ilgili mi söyledin?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Ben kadınlarla ilgili söyledim. Bu konuda kanaat önderi olduğum için değil. Yoldan geçerken bir anda ‘Tayt giymeyin’ demedim. Bir defile sonrasında mikrofon uzattılar, ‘En sevmediğiniz kılık nedir?’ diye sordular." ifadelerini kullandı.

EN SEVMEDİĞİM KILIK TAYT

Duru açıklamasının devamında, “En sevmediğim kılık tayt. Her şeyin bir adabı var. Birtakım kılıkların yeri ve zamanı var. Sokağa çıktıkları zaman hiç şık görünmüyorlar. Çünkü altına tank gibi bir spor pabuç giyiyorlar. ‘Bu nedir acaba?’ diyorsun. Ben bunu beğenmek zorunda değilim. Nerede kaldı fikir özgürlüğü?” dedi.

Nükhet Duru daha önce yaptığı açıklamada Tayt giyenlere tepki göstermiş ve tayt giyenlerin tunik giyebileceği önerisinde bulunmuştu. 

Yorumlar (0)

Seç