Ne Kadar Salak Salak Sorular 2: Ozan Güven Yine Sinirlendi

Ne Kadar Salak Salak Sorular 2: Ozan Güven Yine Sinirlendi

Ozan Güven , +18 plajda kendisini çeken muhabire tepki gösterdi.

Finans Magazin 19 Tem 2022 17:44 0
Ne Kadar Salak Salak Sorular 2: Ozan Güven Yine Sinirlendi

İkinci bir kavga: Ozan Güven yine sinirlendi.

Ünlü oyuncu ve Tiyatrocu Ozan Güven, yine bir olayla gündeme geldi. Geçtiğimiz senelerde gündeme geldiği bir videoda kameramanı fırçalayan ve onunla tartışan Ozan Güven, yine aynı şekilde bir haberle , tartışma ile gündeme geldi.

Bundan 6 sene önce yaşanan olayda bir gazeteci ile tartışan Ozan Güven, ona 'Ne kadar salak salak sorular bunlar' diyerek tepkisini dile getirmişti. İşte o anlar:

DAVASI DEVAM EDİYOR

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiası üzerine hakkında soruşturma açılan va dava görülen Ozan Güven, uzun zamandır Tiyatrolarda boy gösteriyor. Magazin basınından uzak olan Ozan Güven, son olarak Bodrum'da objektiflere yansıdı.

Ortakent'te bulunan bir plajda, kız arkadaşı ile şezlogda otururken görüntülendi. Burada kameralara takılan Ozan Güven, kendisini çeken gazetecilere sinirlendi. Önce onlara el kol hareketi yapan Ozan Güven, daha sonra onlara müdahale etti ve seslendi.

Yerinden kalkan ve bölgede bulunan paparazilere tepki gösteren, onların yanına gelen ünlü oyuncu Ozan Güven, onlara yönelik, "İzinsiz çekemezsiniz. Buradan gidin. İnsanlar rahatsız oluyor. Kamerayı indir, adam gibi konuşalım!" sözleri ile tepkisini dile getirdi ve daha sonra plajı terk etti.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerinden, ekonomi haberlerinden, finans haberlerinden, borsa hisse kripto para haberlerinden haberdar olmak için finans7.com mobil uygulamamızı indirin.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç