“Narkoçelik-19” operasyonları: 480 kg uyuşturucu ele geçirildi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

“Narkoçelik-19” operasyonları: 480 kg uyuşturucu ele geçirildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Narkoçelik-19” operasyonları kapsamında 480 kg uyuşturucu ele geçilridiğini duuyurdu.

Haberler 1 Haz 2024 0
“Narkoçelik-19” operasyonları: 480 kg uyuşturucu ele geçirildi

“Narkoçelik-19” operasyonlarında 480 kg uyuşturucu ele geçirildi.

İçişeri Bakanı Ali Yerlikaya'dan bir son dakika açıklaması geldi. Bakan Yerlikaya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Narkoçelik-19” operasyonlarında; 480 kg uyuşturucu madde ve 71 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildiğini ve uyuşturucu madde imalatçısı 8 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Aziz milletimizin bilmesini isterim ki; ülkemizi zehir tacirlerinden ve sokak satıcılarından temizlemeye kararlıyız. Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız artarak devam edecek" dedi.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ve İstihbarat Şube Müdürlüklerince yapılan çalışmalar sonucu; Esenyurt, Beyoğlu, Şişli ve Beykoz ilçelerinde düzenlenen “Narkoçelik-19 operasyonlarında; 257 kg Skunk, 220,5 kg metamfetamin, 71 bin adet uyuşturucu hap, 2,5 kg toz esrar ele geçirildi.

Operasyonlar sonucu: 9 adet hassas terazi, 1 adet hap basma makinesi, 3 adet press makinesi, çok sayıda uyuşturucu madde imalatında kullanılan araç gereçler ve çok miktarda Türk Lirası ele geçirildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç