Naci Görür’den Marmara’da deprem uyarısı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Naci Görür’den Marmara’da deprem uyarısı

Prof. Dr. Naci Görür Marmara Bölgesi için beklenen depremle ilgili yeni açıklamalarda bulunurken “Canlı fay” uyarısı yaptı.

Haberler 1 Şubat 2024 0
Naci Görür’den Marmara’da deprem uyarısı

Son dakika: Naci Görür’den Marmara’da deprem uyarısı.

Uzman isimlerden İstanbul için yeni uyarılar gelmeye devam ediyor. Deprem Bilimci Prof. Dr. Naci Görür Marmara Bölgesi için beklenen depremle ilgili yeni açıklamalarda bulunurken “Canlı fay” uyarısı yaptı.

"HALİHAZIRDA BİR DEPREM BEKLİYORUZ"

TGRT Haber’e konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Naci Görür vatandaşları deprem konusunda uyarmaya devam ediyor. Özellikle Marmara Bölgesi için uzun süredir uyarılarda bulunan Görür yeni açıklamasında son yaşanan depremlerin Marmara Bölgesi’nde canlı fay olduğunun bir kanıtı olduğunu ifade etti.

Bu bölge için “Halihazırda bir deprem bekliyoruz” diye konuşa Görür şunları söyledi:

"Marmara Körfezi'nde yaşanan depremler 4'ten küçük olduğu için hiç ciddiye almıyorum. Bunlar her yerde ve her zaman olabilecek depremler. Fay dediğimiz şey ölü olmadığına göre nefes alıyor. Ben uyusam, hiç hareket etmesem kalbimi yine de duyarsınız. Korkacak mısın benden? O yüzden bu depremleri hiçbir şekilde ciddiye almayın. Ama Marmara'da hali hazırda bir deprem bekliyoruz. Orada canlı bir fay var. Bu yaşanan depremler de canlı olduğunu gösterir."

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç