Mustafa Sandal, Mülteci Paylaşımı Sonrası Emniyetten Arandığını Söyledi: İşte O Görüşme

Mustafa Sandal, Mülteci Paylaşımı Sonrası Emniyetten Arandığını Söyledi: İşte O Görüşme

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal yaptığı son dakika açıklamasında, mültecilerle ilgili paylaşımı sonrası emniyetten arandığını söyledi.

Yaşam 17 Tem 2022 22:37 0
Mustafa Sandal, Mülteci Paylaşımı Sonrası Emniyetten Arandığını Söyledi: İşte O Görüşme

EGM, Suriyeliler ile ilgili paylaşımı sonrası Mustafa Sandal'ı aradı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal bir son dakika açıklamasında bulundu. Sandal yaptığı açıkloamada , dün mültecilerle ilgili yaptığı paylaşımı sonrası Emniyetten arandığını söyledi. 

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlar Daire Bşk. Yrd. Sn. Seyit Ahmet Dikici tarafındna arandığını söyleyen Mustafa Sandal, aralarında geçen görüşmeyi şu şekilde aktardı:

"Dünkü paylaşımımın ardından Emniyet Genel Müdürlüğü’nden aradılar. Sitemimi ve “geçici göçmenler”in eve dönme vakti geldiği, yaşanan olaylardan duyduğum rahatsızlığı ve çocuklarımızın geleceğiyle ilgili rahatsızlığımı, attığım tweetteki cümlelerle bizzat ilettim.

EGM Siber Suçlar Daire Bşk. Yrd. Sn. Seyit Ahmet Dikici, konuyla ilgilendiklerini, bir sanatçı ve baba olarak duyduğum hassasiyeti anladıklarını, adli sürecin devam ettiğini nazikçe bildirdiler.

Ben de yanıt olarak, Alakaları için teşekkür ettim ve “Sizi de o makamlara bu ülke getirdi, beni de sanat dünyasındaki konumuma bu ülke getirdi. Halkımız için daha hassas ve ilgili olmak zorundayız. Görmezden gelmem mümkün değil…”Ben de bu tip olaylarda sizi bizzat arayıp, bir vatandaş olarak bilgi alacağım. Dezenformasyona elbette hayır, ama geçici sığınmacıların vatandaşlarımızı rahatsız edip zarar vermesine de hayır demeye devam edeceğim” dedim.

Sn. Dikici, nazikçe hassasiyetime saygı duyduğunu ve emniyet olarak sürecin takipçisi olduklarını belirtti. Sorunumuzu neden bizzat kendilerine iletmiyorsun diyenlerin gönlü rahat olsun. Herkese sevgiler"

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç