Muğla Büyükşehir Belediyesi kadrolu işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Muğla Büyükşehir Belediyesi kadrolu işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında kadrolu işçi alımı yapılacağına yer verildi. İlan yazımızda.

Muğla Büyükşehir Belediyesi kadrolu işçi alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve birçok kadroya personel alımı yapılacağına yer verildi. Bugün yayınlanan personel alımlarına baktığımızda birçok kadroya alım yapıldığı görülüyor. Peki personel alımı başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak? İşçi alımı kadroları nedir?

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Muğla Büyükşehir bünyesine yapılacak kamu işçisi alımına baktığımızda kadroların şu şekilde olduğu görüldü:

5 taşıt operasyon sorumlusu
42 genel beden işçisi

24 temizlik beden işçisi
23 şoför

1 kazık çakma makinesi operatörü
1 kaynakçı oksijen elektrik

6 duvarcı
26 biyosidal ürün uygulayıcı.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar şu şekilde:

• Türk Vatandaşı olmak, • Kamu haklarından mahrum bulunmamak, • Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak. • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, •  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. 

BAŞVURU

1. ilan için TIKLAYIN

2. ilan için TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç