MTSO 14 Nolu Meslek Komitesi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i Ziyaret Etti
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

MTSO 14 Nolu Meslek Komitesi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i Ziyaret Etti

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 14 Nolu Meslek Komitesi meclis üyesi adayları belediye başkanını ziyaret ederek projelerini anlattı.

İş Dünyası 31 Ekim 2022 16:25 0
MTSO 14 Nolu Meslek Komitesi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i Ziyaret Etti

İş İnsanı Işkın Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çimiş başkanlığındaki Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 14 Nolu Meslek Komitesi meclis üyesi adayları ile beleidye başkanını ziyaret etti.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 14 Nolu Meslek Komitesi meclis üyesi adayları turuncu listeden seçime hazırlanan ekip İş İnsanı Işkın Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çimiş başkanlığında, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'i makamında ziyaret etti. Yaklaşan seçimlerle ilgili konuşan meclis üyesi adayları Mersin'e hizmet etmek için hazır olduklarını söyledi.

SEÇİM HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER YAPILDI

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası 14. Nolu Meslek Komitesi İnşaat ve Emlaktan meclis üyesi adayları kurum ve kuruluş ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bugünkü ziyaretlerini de sosyal belediyecilik anlayışıyla halkın takdirini toplayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'e yaptılar. Meclis üyesi adayları Başkan Seçer'e seçimler hakkında bilgilendirmede bulundular.

PLAN VE PROJELERİNİ AÇIKLADI

Yapmak istedikleri plan ve projelerden bahseden meclis üyesi adayları, Mersin'in güncel sorunlarına da değinerek Başkan Seçer ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Başkan Seçer her bir meclis üyesine seçimlerde başarılar dilerken, meclis üyesi adayları da Başkan Seçer'e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ettiler. Ziyaret Başkan Seçer ve meclis üyelerinin toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Son dakika haberlerinden, iş dünyasından finans7'yi takipte kalarak haberdar olabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç