Motorin Fiyatlarına Büyük İndirim Geliyor!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Motorin Fiyatlarına Büyük İndirim Geliyor!

Son zamanlarda motorin fiyatlarına gelen zamların ardından bu sefer de büyük bir indirim geliyor! İşte gelecek indirim tutarı ve detaylar...

Haberler 6 Ara 2023 0
Motorin Fiyatlarına Büyük İndirim Geliyor!

Petrol fiyatlarının son 5 ayın dip seviyelerinde seyretmesinin ardından akaryakıtta beklenen indirim geliyor. Bu gece yarısından itibaren motorinin fiyatı 1 lira 34 kuruş ucuzlayacak. İndirimin ardından motorinin litresi 36 lira seviyelerine gerileyecek.

Akaryakıt Dolumu Nasıl Yapılır? - Sixt Türkiye

Ekim ayında İsrail-Hamas çatışmalarının başlamasıyla 95 dolara kadar çıkan brent petroldeki düşüş devam ediyor. Petrol fiyatlarının günlerdir 76-77 dolarla son 5 ayın dip seviyelerinde seyretmesi akaryakıta indirim olarak yansıdı. Bu gece yarısından itibaren motorinin litresi 1 lira 34 kuruş ucuzlayacak.

MOTORİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?
İndirimin ardından motorinin litresi İstanbul'da 36 lira 30 kuruşa, Ankara'da 36 lira 91 kuruşa, İzmir'de ise 37 lira 12 kuruşa düşecek.

Bayramda 6,7 milyar liralık akaryakıt satıldı - Dünya Gazetesi

SEÇİM SONRASI FİYAT 2 KATINA ÇIKTI
Mayıs ayında gerçekleştirilen seçimler öncesi benzinin litresi 19 lira seviyelerinde, motorin litre fiyatı ise 18 lira seviyelerindeydi. Seçim sonrası akaryakıt fiyatları 2 katına çıktı.

Tüm indirim gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç