Milli Emlak ve Tapu Kadastro personel alımı çağrısı geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Milli Emlak ve Tapu Kadastro personel alımı çağrısı geldi

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Milli Emlak bünyesine kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlanın başvuru bilgileri yazımızda.

Milli Emlak ve Tapu Kadastro personel alımı çağrısı geldi

Tapu ve Kadastro ile Milli Emlak personel alımı çağrısı geldi.

Bayındır Memur Sen tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile Milli Emlak bünyesine kamu personeli alımı yapılması talep edildi. Yayınlanan açıklamada toplu sözleşme görüşmeleri sürecinde personel alımının gündeme geleceği ve personel alımının yapılması talep edildi.

Söz konusu çağrıda şu ifadelere yer verildi:

Milli Emlak ve Tapu'ya personel alımında başvuru genel şartları şu şekilde:

"● Türk Vatandaşı olmak, ● Kamu haklarından mahrum bulunmamak, ● Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, ● Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak"

İlanlar geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için >>> TIKLAYIN
İOS için >>> TIKLAYIN
Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç