Milli Eğitim Bakanı Tekin'den öğrencilere ara tatil mesajı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Milli Eğitim Bakanı Tekin'den öğrencilere ara tatil mesajı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilinin başlaması nedeniyle mesaj yayımladı.

Eğitim 10 Kasım 2023 0
Milli Eğitim Bakanı Tekin'den öğrencilere ara tatil mesajı

Son dakika: Milli Eğitim Bakanı Tekin'den öğrencilere ara tatil mesajı.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den bir son dakika açıklaması geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Tekin ara tatile giren tüm öğrencilere "Tatilde dinlenmeyi, eğlenmeyi ve hobilerinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin" dedi.

Bakan Tekin, ara tatile çıkan öğretmen ve öğrenciler için sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, "Tatilde dinlenmeyi, eğlenmeyi ve hobilerinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin. Kendinizi geliştirmek için kütüphanelerde zamanınızı değerlendirin, yaşadığınız bölgenin tarihi ve doğal güzellikleri ile tanışın, size yeni kapılar aralayabilecek farklı etkinliklere iştirak edin. Öğrenmenin asla sınırı yok, her zaman yeni şeyler öğrenebilmenin sırlarını keşfedin" dedi.

Bakan Tekin, öğretmenlere ise mesajında, "Değerli meslektaşlarım; yoğun bir dönemi geride bıraktık. Planlama yapmak ve eğitim faaliyetlerini değerlendirmek için önemli bir fırsat olan bu zaman aralığında online olarak gerçekleştireceğiniz seminer çalışmalarında sizlere kolaylıklar diliyorum. Eğitimde sahanın gücüne inanan ve istişare kültürüyle şekillenen maarif anlayışımızla çocuklarımızı geleceğe birlikte hazırlayacağız" ifadelerini kullandı.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç