MHP 55 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

MHP 55 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı!

Yerel seçimlere az bir süre kala partiler adaylarını duyurmaya devam ediyor! MHP de 55 adayını daha açıkladı! İşte haberin detayları...

Seçim 2023 7 Şubat 2024 0
MHP 55 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 5 ilçe ve 50 belde olmak üzere, 55 belediye başkanı adayını daha açıkladı.

Seçimlere sayılı günler kala siyasi partiler, adaylarını açıklamaya devam ediyor. Son olarak Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 5 ilçe ve 50 beldenin belediye başkan adayını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ın yaptığı yazılı açıklamaya göre, partinin yetkili kurullarının değerlendirmeleri ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin onayıyla 55 seçim çevresinde daha belediye başkanı adayları belirlendi.

Bu kapsamda Ardahan Hanak'ta Korkmaz Gökyıldız, Bingöl Adaklı'da Erdal Almalı, Yedisu'da Hüseyin Gülçiçek, Sinop Erfelek'te Mustafa Kalyoncu ve Şırnak Cizre'de Uğur Page'yi aday gösteren MHP, Sivas, Yalova, Zonguldak, Uşak'taki bazı beldelerde de adaylarını açıkladı.

u.jpg

6.jpg

o.jpg

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç