Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi

Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi

Geçtiğimiz haftalarda trafik kazası geçiren Metin Uca'nın sağlık durumu ile ilgili son dakika açıklaması geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haberler 16 Kasım 2023 0
Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi

Son dakika: Metin Uca tedavi gördüğü hastanede entübe edildi.

Geçtiğimiz haftalarda trafik kazası geçiren Metin Uca'nın sağlık durumu ile ilgili son dakika açıklaması geldi.  Uca'nın menajeri, sosyal medyadan yaptığı açıklamada sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiği söyledi.

Metin Uca'nın 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir şekilde ameliyata alındığını belirten Baykara, 72 saatin atlatılmasının ardından tedavinin kaldığı yerden devam etmesini beklediklerini söyledi.

Uca'nın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde:

"Sevgili dostlarımız, sevenlerimiz Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca'nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız. Kalbimiz onunla. Onun yaşam felsefesi; 'umudu kaybetmemek' Umudu kaybetmeyeceğiz."

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;