Meteoroloji'den Kritik Uyarı! 4 Bölge İçin Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Yapıldı

Meteoroloji'den Kritik Uyarı! 4 Bölge İçin Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Yapıldı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 4 bölge için kuvvetli rüzgar uyarısı yapıldı. Yaşanabilecek her türlü olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.

Haberler 16 Kasım 2022 15:59 0
Meteoroloji'den Kritik Uyarı! 4 Bölge İçin Kuvvetli Rüzgar Uyarısı Yapıldı

Son dakika haberi... Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 4 bölge için kuvvetli rüzgar uyarısı yapıldı. İşte son dakika haberinin detayları...

Havaların iyiden iyiye soğuması ile birlikte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden vatandaşlara kritik uyarılar yapılmaya başlandı. Meteoroloji tarafından yapılan son dakika açıklamasında Marmara, Ege, Batı ve Orta Karadeniz bölgeleri ile İç Anadolu'nun kuzeyi ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yarın kuvvetli rüzgar beklendiği ve yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olunması konusunda uyarı yapıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın Marmara, Ege, Batı ve Orta Karadeniz bölgeleri ile İç Anadolu'nun kuzeyi ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde rüzgarın güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli; Marmara ve Kuzey Ege'de zaman zaman kısa süreli fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.

Kuvvetli rüzgarın akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç veya direklerin devrilmesi, soba ve doğal gaz kaynaklı baca gazı zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Yorumlar (0)

Seç