Meral Akşener çağrı yapmıştı: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan peş peşe açıklama

Meral Akşener çağrı yapmıştı: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan peş peşe açıklama

Son dakika: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan peş peşe açıklama geldi.

Seçim 2023 3 Mart 2023 23:58 5
Meral Akşener çağrı yapmıştı: Mansur Yavaş ve  Ekrem İmamoğlu'ndan peş peşe açıklama

Son dakika: Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'ndan peş peşe açıklama geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Altılı Masa'dan ayrılarak, Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu'nu göreve davet etmişti. Bu davetin hemen ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu peş peşe açıklamalarda bulundu. İkili Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu, dışında hareket etmeyeceklerini bildirdi.

MANSUR YAVAŞ İLE EKREM İMAMOĞLU'NDAN PEŞ PEŞE AÇIKLAMALAR

Mansur Yavaş, ''Bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun iradesi dışında hareket etmeyeceğimizi belirtmiştik. Aynı çizgideyiz. Temennimiz, Millet İttifakı’nın tüm paydaşlarıyla yoluna devam etmesidir.'' ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu ise, ''Millet İttifakı halkımızın içinden geçtiği zor bir dönemde ağır bir sorumluluk alarak devleti etkin ve demokratik, toplumu huzurlu ve zengin kılma iradesiyle kurulmuş bir siyasi birliktir. Milletimize çaresiz, umutsuz ve yalnız olmadıklarını göstereceklerine inanıyorum. CHP’nin öz evladı ve Millet İttifakı’nın Belediye Başkanı olarak milletimizin arzu ettiği birlik içinde, ittifak masasında irademizi temsil eden Sayın Kılıçdaroğlu'nu ve Millet İttifakı’nın, eksilmeden çoğalarak büyüyeceğinden şüphem yoktur.'' ifadelerini kullandı.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (5)

Seç


Ziyaretçi 19 Gün Önce
6 li masa dağıldı 5 li masa da dağılacak Demedi demiyin🤣
Ziyaretçi 19 Gün Önce
ulke bi 30 sene daha surunecek yasadiklarimiz fragmandi qsil film simdi kopacak herkea vaziyet alsin bence daha kotu gunler bizleri bekliyor . adamlar din dil irk meshep demeden kopariyor
Ziyaretçi 19 Gün Önce
teşekkürler meral hanım bir kere daha Tayyip beye şans verdiniz için teşekkürler
Ziyaretçi 19 Gün Önce
desenize yine akp kazanacak ! siz merali anlıcaksınız ama geç olacak ! Kılıçdaroğlunun hicbir şansı yok Erdoğan karşısında ! 20 senedir ne yapmışta şimdi seçim kazanacak bu neyin ısrarı yaa !!!!
Ziyaretçi 19 Gün Önce
Birde bunlardan cb bekliyorlar.. olsa da bu saatten sonra vermem