MEB Bekçilik Sınav Sonuçlarını Açıkladı (Spor Mülakatı Ne Zaman?)

MEB Bekçilik Sınav Sonuçlarını Açıkladı (Spor Mülakatı Ne Zaman?)

Son dakika haberi: Milli Eğitim Bakanlığı bekçi alımı yazılı sınav sonucunu açıkladı.

Bekçi Alımı 5 Ağu 2022 11:12 1
MEB Bekçilik Sınav Sonuçlarını Açıkladı (Spor Mülakatı Ne Zaman?)

2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuç bilgileri yayınlanmıştır. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar için ilerleyen tarihlerde gerekli duyurular yapılacaktır.

SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2022/1. DÖNEM ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAVINA KATILAN ADAYLARIN DİKKATİNE
2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı sonuçları açıklandı.

17.07.2022 tarihinde yapılan 2022/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adaylar, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde yayımlanan sınav sonuçlarına ilişkin itiraz dilekçelerini    09 Ağustos 2022 tarihi saat 17.00’ye kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINA ulaştıracaklardır. İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. 

SPOR NE ZAMAN?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada önümüzdeki günlerde spor aşaması için duyurunun geleceğine yer verildi. Duyuru geldiğinde, spor aşaması tarihleri, parkur yayınlandığı anda bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 13 Gün Önce
Puan netlerimiz eksik hesaplandı sınav da hile var 20 netim sayılmamış