Mansur Yavaş Anket Sonuçlarını Açıkladı: Rekor Olacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Mansur Yavaş Anket Sonuçlarını Açıkladı: Rekor Olacak!

Mansur Yavaş, Sincan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında anket sonuçlarını açıklayarak rekor kırılacağını ifade etti! İşte haberin detayları...

Seçim 3 Mart 2024 0
Mansur Yavaş Anket Sonuçlarını Açıkladı: Rekor Olacak!

Yerel seçime 1 aydan az zaman kala seçim yarışı hızlandı. Sincan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada CHP’li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, AK Parti yönetimini eleştirerek, “Hangisi doğru hizmet; beton plastik mi halkın para kazanmasını sağlamak mı?” diye sordu. Anket sonuçlarını paylaşan Yavaş, “Ankara halkının kararı şu yönde hiçbir tarihte görülmemiş çoğunlukta rekor oyla inşallah destek olacaklar, öyle anlaşılıyor” dedi.

Mansur Yavaş'ın danışmanından yerel seçimlere ilişkin ilk açıklama

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için hazırlıklarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Sincan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuştu. Şimdiye kadar yapmak istedikleri projelerde engellendiklerini söyleyen Mansur Yavaş, “Belediye meclisinde 8 aydır bekleyen taleplerimiz var, Allah’tan korkun” diye sitem etti.

Yavaş, “Sayın cumhurbaşkanına gittim bir yerim eksilmedi, Ankara halkı için talepte bulundum, Ankara’daki ilçe belediyelerinin bir ikisi hariç hiçbiri daha benim makam odamı görmedi. Gelip kendi ilçeleri için bir şey istemedi. Lafa geldiğine her şey benim ilçem için derler. Hayır. Ben partizanlık yapmıyorum elimi uzatıyorum buna rağmen hiçbiri hiçbirisi talepte bulunmuyor çünkü yukarıdan birileri yasaklamış. Bunlar partilerini ilçelerinden de hemşerilerinden de çok seviyorlar. Halbuki seçildikten sonra particilik biter” ifadelerini kullandı.

Mansur Yavaş mal varlığını açıkladı - Ekonomim

“Anketleri görüyorsunuz, Ankara halkının kararı şu yönde hiçbir tarihte görülmemiş çoğunlukta rekor oyla inşallah destek olacaklar, öyle anlaşılıyor” diyen Yavaş, “Ama mecliste çoğunluğumuz olmazsa maalesef topal ördek muamelesi görüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç