Mansur Yavaş Adaylık İlanı Sonrası Açıklama Yaptı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Mansur Yavaş Adaylık İlanı Sonrası Açıklama Yaptı!

Kılıçdaroğlu'nun bugün resmen Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak ilan ettiği Mansur Yavaş; adaylıkla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı! İşte o açıklamalar...

Seçim 10 Eylül 2023 20:55 0
Mansur Yavaş Adaylık İlanı Sonrası Açıklama Yaptı!

ABB Başkanı Yavaş, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun, "Mansur Bey, başkanımızdır ve adayımızdır" açıklamasının ardından ilk kez konuştu. Yavaş, "Biz kendimize güveniyoruz. Büyük bir oy farkı ile seçilebileceğimize inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yeniden CHP'nin belediye başkan adayı olacağını açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun Ankara adayını açıklamasının ardından konuşan Yavaş, "Kendimize güveniyoruz. Büyük bir oy farkı ile seçilebileceğimize inanıyoruz. Aynen devam edeceğiz" dedi.

Yavaş'ın açıklaması şu şekilde:

“Biz kendimize güveniyoruz. Büyük bir oy farkı ile seçilebileceğimize inanıyoruz. 4 buçuk yıldır hizmet ettik. Farklı bir belediyecilik anlayışı ortaya koyduk. Yolsuzluklarla mücadele ettik. İsraf etmeden, sadece Ankara halkının ihtiyaçları için hizmet ettik. Aynen devam edeceğiz”

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?
Kılıçdaroğlu, CHP'nin 100. kuruluş yılı etkinliklerinin üçüncü günü kapsamında Ankara Beytepe'deki CHP 100. Yıl Hatıra Ormanı'nın açılışını yapmıştı. Kılıçdaroğlu açılışın ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, gazetecilerin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili soruları üzerine, “Mansur Bey, büyükşehir belediye başkanımızdır ve adayımızdır” demişti.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç