Mansur Yavaş 23 Nisan'da Koltuğunu Muhammed Uğur'a Verdi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Mansur Yavaş 23 Nisan'da Koltuğunu Muhammed Uğur'a Verdi!

23 Nisan coşkusu Türkiye genelinde kutlanmaya devam ediyor! Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 23 Nisan'da koltuğunu Muhammed Uğur'a verdi!

Haberler 23 Nisan 2024 0
Mansur Yavaş 23 Nisan'da Koltuğunu Muhammed Uğur'a Verdi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu bu yıl Muhammed Uğur’a emanet etti. Küçük Muhammed'in sevinci gözlerinden okundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu bu yıl da Muhammed Uğur’a devretti.

Muhammed Uğur’un annesi tarafından Yavaş’a sosyal medya üzerinden, “Keşke bu 23 Nisan’da benim otizmli oğlum birkaç saatliğine Mansur Yavaş’ın yerine geçse. Ne dersiniz başkanım, olur mu kabul eder misiniz oğluma makamınızı vermeyi” mesajına kayıtsız kalmayan Yavaş, “Tabii ki koltuk Muhammed Uğur’un hakkı, Onu tanıdığımız için çok mutluyuz” sözleriyle makam koltuğunu Muhammed Uğur’a bıraktı.

“TEŞEKKÜR EDERİM MANSUR DEDE”

Kalpleri ısıtan diyalogda Yavaş, “Başkan kravatı bunlar, rengini aynı seçmişiz bugün” ifadelerine karşılık Muhammed Uğur ise, “Mansur dedeye gideceğim, koltuğuna oturacağım dedim. Teşekkür ederim Mansur dede” sözleriyle yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç