Manisa'da Bir Kişi Arkadaşını Cami Avlusunda Öldürdü!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Manisa'da Bir Kişi Arkadaşını Cami Avlusunda Öldürdü!

Türkiye'de cinayetler artmaya devam ediyor! Manisa'da psikolojik tedavi gören bir kişi; arkadaşını cami avlusunda bıçaklayarak öldürdü! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 4 Şubat 2024 0
Manisa'da Bir Kişi Arkadaşını Cami Avlusunda Öldürdü!

Manisa'da kan donduran bir cinayet olayı yaşandı. Cami avlusunda arkadaşı İbrahim G. (35) tarafından bıçaklanan Feyzullah Demir (36), hayatını kaybetti. Bir süredir psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gören İbrahim G.'yi gözaltına aldı.

Manisa Saruhanlı'da meydana geldi. Pazarcılık yapan otizmli Feyzullah Demir, aynı bölgede berberlik yapan arkadaşı İbrahim G. ile bugün sabah namazı için Çarşı Merkez Camisi'ne gitti.

CAMİ AVLUSUNDA ARKADAŞINI KATLETTİ
Namazın ardından iki arkadaş cami avlusunda tekrar buluştu. Bu sırada İbrahim G., yanındaki bıçakla arkadaşı Demir'e bilinmeyen nedenle birçok yerinden bıçakladı. Demir, kanlar içinde yere yığıldı.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Saruhanlı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Demir kurtarılamadı.

PSİKOLOJİK TEDAVİ GÖRÜYORDU
Bir süredir psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü öğrenilen İbrahim G. gözaltına aldı. İbrahim G.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç