Malatya'dan Son Dakika Haberi: Kuyumcular Çarşısında Çatışma Çıktı

Malatya'dan Son Dakika Haberi: Kuyumcular Çarşısında Çatışma Çıktı

Son dakika haberi: Malatya'da Kuyumcular çarşısında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 2 kişi öldü 6 kişi yaralandı.

3.Sayfa 18.6.2022 10:56 2
Malatya'dan Son Dakika Haberi: Kuyumcular Çarşısında Çatışma Çıktı

Son dakika haberi Malatya'dan geldi. Malatya'da iki grup arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada bölgede büyük panik ve korku yaşandı.

Malatya merkezden bir son dakika haberi geldi. Gelen bilgilere göre Kuyumcular çarşısında bir çatışma meydana geldi. Çarşının olduğu bölgede meydana gelen olayda , aralarında husumet olduğu öğrenilen 2 grup karşı karşıya geldi. Sözlü olarak başlayan tartışma kısa süre içinde kavgaya dönüştü.

Tartışan iki grup daha sonra tekme tokatlı kavgaya tutuştu. İki grup arasındaki kavgada daha sonra ise silahlar konuştu. Yanlarında getirdikleri silahlarla bu iki grup bir birine saldırdı ve art arda ateş edildi.

Bölgeden gelen son dakika bilgilerine göre çatışma sonucunda 2 taraftan toplamda 4 kişinin yaralandığı öğrenildi. 

Çevredeki vatandaşlar hemen durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler hemen geniş güvenlik önlemleri aldı. 

Sağlık ekipleri yaralılara bölgede hemen müdahale etti. İlk müdahalesi bölgede yapılan yaralılar, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Bölgeden ambulanslarla alınan yaralılar hemen hastaneye kaldırıldı. 

Hastaneye kaldırlan yaralılar tedavi altına alındı.

Bölgeye gelen polis ekipleri, çatışan iki grubu yakalamak için araştırmalara başladı. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, esnafla da konuştu ve şüphelilerin kimliklerini tespit etmeye başladı.

Polis ekipleri tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Başlatılan soruşturma devam ediyor. 

GÜNCELLEME: 2 ÖLÜ 6 YARALI

Bölgeden gelen son dakika bilgilerine göre çatışmada 2 kişinin öldüğü 6 kişinin yaralandığı öğrenildi. 

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (2)

Seç

Ziyaretçi 12 Gün Önce
Polisin yetkilerini artırın, vatandaşların silahlanmasına sınır getirin, verilen silahları da geri alın. Her önüne gelen silah alıyor, olacağı bu. Polis ne yapsın.
Ziyaretçi 12 Gün Önce
malatya cehheneme döndü