LC Waikiki ve Koton personel alımı: Satış danışmanı, temizlik, güvenlik, depo görevlisi alımı başvuru 2023

LC Waikiki ve Koton personel alımı: Satış danışmanı, temizlik, güvenlik, depo görevlisi alımı başvuru 2023

LC Waikiki ve Koton çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan personel alımı ilanları ve başvuru bilgisi yazımızda.

İş İlanları 9 Kasım 2023 0
LC Waikiki ve Koton personel alımı: Satış danışmanı, temizlik, güvenlik, depo görevlisi alımı başvuru 2023

Türkiye Geneli LC Waikiki ve Koton mağazasına yüksek maaşla personel alımı.

Türkiye'nin en büyük mağaza zincirlerin arasından bulunan Koton ile LCW , art arda yayınladıkları ilanlarda en az ilkokul mezunları içerisinden yüzlerce personel alımı yapacaklarını kamuoyuna duyurdu. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu personel alımlarının detaylarına yer verdik.

İŞKUR ve kariyer sayfası üzerinden yayımlanan duyurularda satış danışmanı, depo görevlisi, temizlik görevlisi gibi pek çok kadroda personel alımı yapıldığı görülüyor. İşte ilanlar;

Koton tarafından yayımlanan ilanda kariyer sayfasından 44 pozisyon için 200'den fazla personel, İŞKUR'da yayımlanan duyuruda ise 8 pozisyon için 14 personel alımı yapıyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Koton ile LCW tarafından yayımlanan personel iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle ikna kabiliyetinin olması gerektiği ifade edildi. Müşterilere odaklı şekğilde etkin şekilde çalışabilecek ve giyim sektöründe kariyer yapmayı hedefleyenler arasından yapılacak alımda genel şartlar şu şekilde:

  • Toptan Mağaza Satış Tecrübesi olan,
  • İnsanlarla iletişimi ve ikna yeteneği yüksek,
  • Müşteri odaklı çalışabilen,
  • Diksiyonu düzgün,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • Dış görünümüne özen gösteren,
  • Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
  • Mağaza içinde çalışabilecek
  • Çalışmasına engel bir sağlık sorunu olmaması

BAŞVURULAR İNTERNETTEN

Söz konusu personel alımlarına başvurular internet üzerinden yapılıyor. Başvuru yapacak adayların İŞKUR üzerinden esube.iskur.gov.tr adresine gitmesi gerekmektedir. İŞKUR üzerinden iş ilanları sayfasına giderek İŞYERİ UNVANI yazan kısma mağazanın adını yazıp ARA butonuna tıklayarak ilanlara gidebilirsiniz. 

Kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara ise kariyer.net adresi üzerinden ulaşabilir, özgeçmiş oluşturarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kadın erkek adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;