Kurban Bayramı harçlığı başvurusu nasıl yapılır, e Devlet başvuru formu ne zaman?

Kurban Bayramı harçlığı başvurusu nasıl yapılır, e Devlet başvuru formu ne zaman?

Gençlere, öğrencilere ve emeklilere bayram harçlığı ödemesi yapılacak mı? Kurban Bayramı harçlık ödemesi ne zaman verilecek? İşte son dakika bilgileri.

Finans Magazin 24 Mayıs 2023 00:37 17
Kurban Bayramı harçlığı başvurusu nasıl yapılır, e Devlet başvuru formu ne zaman?

Gençlere, öğrencilere kurban bayramı harçlığı başvurusu ne zaman başlayacak? Başvuru formu nasıl doldurulacak?

2023 yılı Kurban Bayramı'na kısa süre kaldı. 28 Haziran 2023 tarihi, Kurban Bayramı'nın ilk günü olarak idrak edilecek. Bayrama kısa süre kala en merak edilen konu, Kurban Bayramı ikramiyelerinin ne zaman hesaplara yatırılacağı, Kurban Bayramı'nda gençlere, öğrencilere harçlık verilip verilmeyeceği konusu oldu. Peki Kurban Bayramı harçlığı e devlet başvurusu nasıl yapılacak? Harçlık kimlere verilecek?

SEÇİM ÖNCESİ HÜKÜMETE YAKIN MEDYA DUYURDU

2023 yılı Ramazan Bayramı'ndan önce sadece emeklilere bayram harçlığı ödenmiş, gençlere ödeme yapılmamıştı.Seçimden önce Sabah Gazetesi ve Türkiye Gazetesi seçim müjdesi olarak AK Parti'nin öğrenci ve gençlere bayram harçlığı vereceğini duyurdu. Bu açıklama seçim beyannamesinde yer almadı ancak bu konuda bir çalışma yapılması bekleniyor. Sizce gençlere ve öğrencilere ne kadar bayram harçlığı verilmeli? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Bayram harçlığı müjdesi gelince, başvuru başlayınca haberdar olmak için uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

EMEKLİLERE BAYRAM HARÇLIĞI NE ZAMAN? İŞTE TARİH

Emeklilere Kurban Bayramı'nda yapılacak bayram ikramiyesi ödemesi 2 bin lira olacak. Bayram ikramiyesinin 19 ile 23 Haziran 2023 tarihleri arasında emeklilerin hesaplarına yatırılması bekleniyor. Sizce 2 bin liralık emekli ikramiyesi zamlanmalı mı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (17)

Seç


Ziyaretçi 3 Gün Önce
Bayram bizim neyimize biz zaten perişan olmuşuz kim kimi düşünüyordu bastakiler alır aylık 300.000 TL Fakire verir 2.000 TL ne olacak Bayram bizim neyimize
Ziyaretçi 3 Gün Önce
Öğrencilere verilen kurban bayramı harçlığı en az 4000 TL olmalı
Ziyaretçi 3 Gün Önce
Ben tek yasıyorum engellıyım bende bayram yardımı ıstıyorum 05433365206
Ziyaretçi 3 Gün Önce
Bir maaş kadar olursa kurban alır keser, bayramlık alır ticaret canlanır
Ziyaretçi 4 Gün Önce
Artırılması lazım en az askerî ücret olmalı daha ramazan ikramiyesi hesabıma yatmadı eyt