KPSS'siz işçi ve 60 KPSS ile Memur Alımı: Cumhurbaşkanlığı personel alımına başladı

KPSS'siz işçi ve 60 KPSS ile Memur Alımı: Cumhurbaşkanlığı personel alımına başladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanlığı farklı kadrolara 485 personel ve işçi alımı yapıyor. İlanın başvurusuna dair detaylar yazımızda.

KPSS'siz işçi ve 60 KPSS ile Memur Alımı: Cumhurbaşkanlığı personel alımına başladı

Cumhurbaşkanlığı 485 personel ve işçi alımına başladı.

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde çalıştırmak üzere 485 işçi ve personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan ve KPSS şartı ile yapılacak personel ile işçi alımında başvuru bilgileri finans7.com'da. Peki Cumhurbaşkanlığı personel alımı başvuru şartları nelerdir? Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki kurumlara, başkanlıklara yapılan personel alımlarının detayları şu şekilde:

CUMHURBAŞKANLIĞI SAVUNMA SANAYİİ 20 MEMUR ALACAK

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı bünyesine 20 kamu personel alımı yapılacak. Savunma Sanayii bünyesine yapılan alımda kadro dağılımı şu şekilde:

Savunma Sanayii Uzman Yardımcısı kadrosuna yapılacak  Başvurusu 27 Ocak 2023 tarihinde sona erecek personel alımının detayları ve ilan metni için TIKLAYIN

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI 155 PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bünyesine 155 personel ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Büro personeli, güvenlik görevlisi, temizlik ve destek personeli kadrolarına yapılacak personel alımında özel şartlar şu şekilde:

Başvurusu 15 Ocak 2023 tarihinde sona erecek ilanın detayları için TIKLAYIN

MİLLİ SARAYLAR 231 PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasında farklı kadrolara 231 personel alınacağı bildirildi. Büro personeli, müze görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi, çözümleyici, restoratör, teknisyen, tekniker, teknik hizmet personeli, aşçı yardımcısı, şoför, temizlik personeli, garson ve bulaşıkçı kadrolarına yapılan personel alımında başvurular 15 Ocak 2023 tarihine kadar alınacak. KPSS 60 puan şartı ile yapılan personel alımının metni için TIKLAYIN

MİLLİ SARAYLAR KPSS'SİZ 79 İŞÇİ ALIMI YAPACAK

Milli Saraylar bünyesine yapılan işçi alımında kadrolar şu şekilde: Ahşap oyma ustası, ahşap torna ustası, çini soba onarım ustası, mobilya döşeme ustası, Gomalak cila ustası, halı onarım ustası, hasır onarım ustası, mobilya ustası, saat uyarısı, terzi perde ustası, cam ustası, boya badana ustası, inşaat ustası, iskele ustası, marangoz, motif taş ustası, parke cila ustası, sıhhi tesisat ustası, porselen imal ustası.

79 KPSS'siz işçi alımı başvurusu 15 Ocak 2023 tarihinde sona erecek. İlan metnİ için TIKLAYIN

Kadın erkek adaylar  bu sayfada >>> Bilgi Alış Verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (8)

Seç


Ziyaretçi 14 Gün Önce
yaş sınırı kaldırılsın lütfen
Ziyaretçi 19 Gün Önce
Koray uras Başkan kpss
Ziyaretçi 19 Gün Önce
Yaş sınırı neden neden neden madem kpss ye de kayıt etmeyin
Ziyaretçi 20 Gün Önce
Kariyer kapisi yaz ondan yapacaksın
Ziyaretçi 20 Gün Önce
Keşke kpss de 35 yaş sınırı getirselermis dalga geçer gibi herkesten para gelirken sinir yok iş dağılımı yaparken 35 yaş maşallah hak hukuk zirvede