KPSS'siz: Ambulans şoförü ve ilk ve acil yardım sağlık teknikeri alımı yapılacak
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

KPSS'siz: Ambulans şoförü ve ilk ve acil yardım sağlık teknikeri alımı yapılacak

Hastanelere ilk ve acil yardım sağlık teknikeri ve ambulans sürücüsü alımı yapılacak. İlanlar ve başvuru bilgisi yazımızda.

İŞKUR İlanları 9 Şubat 2024 0
KPSS'siz: Ambulans şoförü ve ilk ve acil yardım sağlık teknikeri alımı yapılacak

İŞKUR ile hastanelere ambulans şoförü ve ilk ve acil yardım sağlık teknikeri alımı yapılacak.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve hastanelere ve özel kliniklere ambulans sürücüsü ve ilk ve acil yardım sağlık teknikeri alımı yapılacağı bildirildi. Farklı illerde yapılan personel alımında başvurular alınmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda özel hastanelere yapılan personel alımlarının başvurusuna dair detaylara yer verdik.

İŞKUR İLANLARI

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi aracılığıyla yayınlanan açıklamaya baktığımızda alınacak adayların ambulans sürücüsü ve İlk ve Acil Yardım Sağlık Teknikeri kadrolara alım yapıldığı görülüyor.

Ambulans Şoförü;

İlk ve Acil Yardım Sağlık Teknikeri Alımı İlanları şu şekilde;

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımlarına baktığımızda başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adımları takip ederek başvurusunu internet üzerinden yapması gerekmektedir: İşte adım adım başvuru anlatımı:

Linke tıklayın. Daha sonra açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak.

Yukarıdaki gibi aradığınız pozisyon yazan kısmına , başvuru yapmak istediğiniz kadroyu yazın ve ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır. Kadın erkek memurlar bu sayfada >>> TIKLA TAKİP ET

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç