KPSS Soruları Çalındı mı? Skandal Soruları Sızdırıldı mı? İptal Edilecek mi 2022

KPSS Soruları Çalındı mı? Skandal Soruları Sızdırıldı mı? İptal Edilecek mi 2022

KPSS soruları çalındı iddiası sosyal medya üzerinde büyük gündem oldu.

Sınav 2 Ağu 2022 13:23 3
KPSS Soruları Çalındı mı? Skandal Soruları Sızdırıldı mı? İptal Edilecek mi 2022

2022 KPSS soruları çalındı mı?

2022 KPSS lisans oturumları ile ilgili skandal iddialar sosyal medya üzerinde dolaşamaya başladı. TGRT Haber'in aktardığı son dakika bilgisine göre KPSS sorularının çalındığı iddiaları ortalığı karıştırdı. 

Söz konusu iddialarda KPSS'de çıkan soruların bazılarının bir yayının yayınladığı deneme sınavlarında yer aldığı iddia edildi. İddialarda birçok sorunun çıktığı belirtilirken sınavın iptal edilmesini isteyen binlerce kişi sosyal medyada kampanya başlattı. 

Söz konusu iddialar sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu haline gelirken adaylardan bazıları bu soruların bir denemede aynen çıktığını iddia ederek sınavın iptal edilmesi gerektiğini savundu. 

Siz de aşağıdaki yorum kısmından bu konudaki düşüncelerinizi yazın.

ÖSYM'DEN AÇIKLAMA HENÜZ GELMEDİ

Söz konusu iddialar hakkında açıklama gelmesi bekleniyor. Açıklama geldiğinde yazımıza eklenecektir. Uygulamamızı indirerek bildirimle haberdar olabilirsiniz.

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Kaynak: https://www.tgrthaber.com.tr/egitim/kpss-sorulari-calindi-mi-2022-kpss-2022-kopya-iddiasi-ile-calkalaniyor-kpss-lisans-sorulari-hangi-yayinciligin-cikti-2841002

Yorumlar (3)

Seç


Ziyaretçi 14 Gün Önce
hakkımızı savunalım yazık günah...hakkımı helal etmiyorum.
Ziyaretçi 14 Gün Önce
ben 1O gün hazırlandım iş dolayısıyla. Ama aylar yıllarını verenler var. Ortada organize bir durum var gözüküyor. Kim kimin hakkını yiyorsa Allah belasını versin. Bi taraftan kopya çekilmesin diye sınava bozuk para, anahtarlık bile sokturmayacaksın ama öbür taraftan soruları işine gelene dağıtacaksın. yazıklar olsun.
Ziyaretçi 14 Gün Önce
O kadar emek vererek hazırlanan Birçok memur adayının önüne geçerek geleceklerini hayallerini çalmaktır bu Allah kahretsin sizi