KPSS Sonuçları Aciklandi mi? Erken Açıklanır mı?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

KPSS Sonuçları Aciklandi mi? Erken Açıklanır mı?

2022 KPSS sonuçları açıklandı mı? Lisans , ön lisans KPSS sonuçları ne zaman , hangi tarihte açıklanacak?

KPSS 19 Ekim 2022 18:29 0
KPSS Sonuçları Aciklandi mi? Erken Açıklanır mı?

2022 YILI KPSS SONUÇLARI açıklandı mı?

2022 yılında şimdiye kadar 2 KPSS yapıldı. Lisans mezunları Eylül ayında ve 2 Ekim'de, ön lisans mezunları ise Ekim ayının 9'unda Kamu Personeli Seçme Sınavına girdi. Kamu personeli olmak adına sınaa giren adaylar, buradan aldıkları puanlarla memur alımı ilanlarına başvurularını yapabilecek. Atamalarda geçerli olacak puanların belli olmasında ise geri sayım sona eriyor. Sınavlara giren adaylar, sonuçların ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda KPSS'lerin sonuçlarının ne zaman açıklanacağına yer verdik.

KPSS PUANI İLE MEMUR ALIMI

KPSS puanı ile kamuya memur, polis, asker alımları yapılacak. Farklı KPSS puan şartı ile yapılacak memur alımları finans7.com'da olacak. Biz finans7.com'da tüm kamu personeli, memur, asker, polis alımlarına yer vereceğiz. İlanlar yayınlanınca haberdar olmak için TIKLAYIN

ÖN LİSANS KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Ön lisans KPSS 9 Ekim 2022 tarihinde yapıldı. Sınava giren 1 milyon civarında aday için sonuçlar 3 Kasım 2022 tarihinde açıklanacak.

LİSANS KPSS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

1 milyondan fazla adayın katılımı ile düzenlenen lisans KPSS 'nin sonuçları 21 Ekim 2022 Cuma günü açıklanacak.

ERKEN AÇIKLANIR MI?

ÖSYM zaman zaman sonuçları erken açıklayabiliyor. Biz finans7.com olarak sonuçları anbean takip ediyoruz.  Sonuçlar açıklanınca bildirimle haberiniz olsun istiyorsanız mobil uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç