Köpeklerin saldırısında ağır yaralanan Tunahan Yılmaz'ın sağlık durumunu babası açıkladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Köpeklerin saldırısında ağır yaralanan Tunahan Yılmaz'ın sağlık durumunu babası açıkladı

Ankara'da sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, çocuğunun son sağlık durumunu aktardı.

Haberler 9 Ara 2023 0
Köpeklerin saldırısında ağır yaralanan Tunahan Yılmaz'ın sağlık durumunu babası açıkladı

Son dakika: Köpeklerin saldırısında ağır yaralanan Tunahan Yılmaz'ın sağlık durumunu babası açıkladı.

Ankara'nın Keçiören ilçesinde sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan Tunahan Yılmaz'ın babası Halil Yılmaz, çocuğunun son sağlık durumunu açıkladı.

"GÖRDÜĞÜMDE NEFES ALMAYA ÇALIŞIYORDU"

Tunahan'ı yoğun bakım bölümünde kısa süreli ziyaret ettiğini dile getiren Yılmaz, “Şu anda az önce yanımdaydım. Yoğun bakıma ünitesine girdim. Doktorlarımız sağ olsun elinden gelen her şeyi yapıyorlar. Dualarını eksik etmesinler bizden. Allah dualarını kabul etsin. Benim çocuğum bugün gördüğümde nefes almaya çalışıyordu. Daha önce makineye bağlıydı, böyle bir tepki vermiyordu şu anda nefes almaya çalışıyor, yaralarını pansuman etmeye çalışıyorlar. Doktorlarımız daha iyi bilir, bu şekilde bilgi verdiler, iyiye gidiyor” ifadelerini kullandı.

Vücudunun birçok yerinde diş izlerinin olduğunu aktaran Yılmaz, oğlunun omuriliğinde de hasar olduğunu belirterek, Allahım canlı bıraksın, benim için yaşasın ben onun gözü, kulağı, her şeyi olurum. Yeter ki benim evladım yaşasın. Tüm Türkiye'ye sesleniyorum yani buna bir çözüm bulsunlar. Bak benim gerçekten canım yandı” şeklinde konuştu.

Ankara'ya yaklaşık bir buçuk ay önce taşındıklarını dile getiren Yılmaz, hastaneden ayrılmadıklarını ve her gün yoğun bakım bölümünde bir dakika görebildiklerini söyledi.

"KALICI BİR ÇÖZÜM BULUNSUN"

Köpeklerin saldırısına uğrayan Tunahan Yılmaz'ın dayısı Şeref Usta, kendi başlarına köpek saldırı geldiğini hatırlatarak, “Başka annelerin, babaların canı yanmasın. Kimsenin canı yanmasın. Köpekler toplansın. Bunları kalıcı bir çözüm bulunsun. Bugün topluyorlar, yarın geri salıyorlar. Salınmasın, bunlar toplansın, kalıcı çözüm bulunsun. Bir de yalan yanlış haberler yapıyorlar. Herkesin acısı var. Yalan yanlış haberlerle aileleri incitmesinler” dedi.

Şeref Usta, yalan haberlerin sosyal medyada dolaştığını belirterek, “Bu tür yalan yanlış haberleri kimse aslı olmadan yaymasın. Bu durumlar aileyi daha çok kırıyor, incitiyor. Sabah buraya erken geldik. Nasıl geldiğimizi bilmiyoruz. Bizi aradılar ‘vefat etti diye haberler yayılmış' dediler. Onun için geldik. Biraz da aileyi düşünsünler. Bu yüzden yalan yanlış haberler yapmasınlar yani” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç