Kocaeli'nde Bir Kişi Tır Şoförünü Rehin Aldı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Kocaeli'nde Bir Kişi Tır Şoförünü Rehin Aldı!

Kocaeli'nde bir kişi; tır şoförünü rehin alarak İçişleri Bakanı Yerlikaya ile görüşmek istediğini söyledi! İşte haberin detayları...

Haberler 23 Ara 2023 0
Kocaeli'nde Bir Kişi Tır Şoförünü Rehin Aldı!

Kocaeli Kuzey Marmara Otoyolu’nda bir kişi, tır şoförünü rehin aldı. Şahıs kendisini ikna etmeye çalışan ekiplere İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile görüşmek istediğini söyledi.

Kocaeli’nin Körfez ilçesi Kocaeli Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul mevkiinde bir kişi, tırın içerisinde sürücüyü rehin aldı. Polis ve jandarma, Körfez Sevindikli mevkiinde yolu keserek trafiği durdurdu.

tir-kocaeli.jpg

Şüpheli, kendisini ikna etmeye çalışan ekiplere İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile görüşmek istediğini söyledi. Şahsı ikna çabaları devam ederken, çevrede geniş güvenlik önlemi alındı. Şahıs ayrıca sosyal medya hesabından da canlı yayın açtı.

‘HİÇ KİMSE SESİNİ ÇIKARMIYOR’
Şahıs sosyal medya hesabında yaptığı yayında, "Bildiğim bazı cinayetler, kara para aklama olayı var. Kimse bana yardımcı olmadı. Bir komiser 7.5 trilyona nasıl ev yapabilir. Benim istediğim İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile görüşüp, derdimi anlatmak istiyorum. Elimde kanıtlı şeyler var. Ben kimseyi öldürmek istemiyorum. Psikolojim bozuk değil. Küçük kızım var, eşimden ayrıldım. Büyük haksızlıklara uğradım. Kimseye zarar vermek istemiyorum. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya dışında kimseye teslim olmam. Hiç umudunu kaybettin mi? Hayal kuran, hayallerini yerine getiren bir adamdım. 2 senedir hayal kuramıyorum. Uğradığım haksızlıklar var. Hiç kimse sesini çıkarmıyor. Bari ben çıkarayım dedim. Bakanımdan başka kimseye teslim olmam" dedi.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç