Kocaeli Üniversitesi 165 personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Kocaeli Üniversitesi 165 personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Kocaeli Üniversitesi en az ortaöğretim mezunlarından 165 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte ilanın başvuru bilgileri.

Kamu 13 Mart 2023 00:24 0
Kocaeli Üniversitesi 165 personel alımı yapacak: İşte başvuru 2023

Kocaeli Üniversitesi 165 personel alımı yapacak.

Kocaeli Üniversitesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açılamada birçok kadroda çalıştırmak üzere 165 sözleşmeli personel alımı yapılacağına yer verildi. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli, Temizlik Personeli gibi kadrolara yapılan alıma başvurular başladı.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlaa başvuru yapacaklarda aranan şartlar şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak.
- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.
- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

KADROLAR

BAŞVURU

İlana başvurular basvuru4b.kocaeli.edu.tr adresi üzerinden alınıyor. 

İlan metni için TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç