Kılıçdaroğlu'ndan Özgür Özel'e Ağır Sözler!

Kılıçdaroğlu'ndan Özgür Özel'e Ağır Sözler!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin seçim kurultayında, Özgür Özel'e ağır sözler söyledi! İşte o sözler ve detaylar...

Siyaset 4 Kasım 2023 0
Kılıçdaroğlu'ndan Özgür Özel'e Ağır Sözler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 38. olağan kurultayında Özgür Özel'in konuşmasının ardından yeniden sahneye çıktı. Özel'in eleştirilerine yanıt veren Kılıçdaroğlu “Keşke burada anlattıklarını, uzun süredir benimle çalışırken yüzüme söyleseydin” dedi.

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı bugün Ankara'da gerçekleştiriliyor. Kurultayda ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sahneye çıkarak bir konuşma yaptı. CHP liderinin ardından genel başkan adayı Özgür Özel de bir konuşma yaptı. Özel'in ardından CHP lideri Kılıçdaroğlu yeniden sahneye çıkarak Özel'in eleştirilerine yanıt verdi.

CHP Kurultayını Kim Kazandı? 4 Kasım CHP Kurultay Sonuçları Ne Zaman  Açıklanacak? - Nokta Gazetesi

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şöyle;

“Uzun yıllardır beraber çalışıyoruz. Eğer uzun yıllardır beraber çalışıyorsak ve CHP'nin bir dış politika danışma kurulu olduğunu bilmiyorsa bir arkadaşımız ve o dış politika danışma kurulunda iki genel başkanımızın da yer almasını bilmiyorsa oraya bir soru işareti koymak zorundayım.

CHP yeni genel başkanını seçecek - Son Dakika Haberleri

"YÜZÜME KARŞI SÖYLESEYDİN"
Eleştiriye açığım, benim kadar eleştiriye açık hiç kimse yoktur. Parti Meclisi'nde beni eleştirenin asla sözünü kesmem dinlerim. Kısaca keşke burada anlattıklarını uzun süredir beraber çalışıyoruz, yüzüme karşı söyleseydin.”

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;