Kılıçdaroğlu flaş açıklama için saat verdi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Kılıçdaroğlu flaş açıklama için saat verdi

Son dakika haberi: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada yeni açıklama için saat verdi.

Siyaset 9 Şubat 2023 20:30 0
Kılıçdaroğlu flaş açıklama için saat verdi

Son dakika: Kılıçdaroğlu saat verdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir son dakika açıklamasında bulundu. Kılıçdaroğlu yaptığı açıklamada "Saat 22:00’de burada buluşalım" dedi. 

2 MAAŞ İKRAMİYE İSTEDİ

Kılıçdaroğlu yaptığı bir diğer açıklamada, "Deprem bölgesinde çalışan ya da bölgede görevlendirilen kamu personeline acilen 2 maaş ikramiye yatırın. Kötü durumdalar, hizmet vermeye çalışıyorlar. Her şeyi biz mi öğreteceğiz size, devlet yönetin devlet" dedi.

DEPREMZEDELERİ ZİYARET ETTİ

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bugün depremzedeleri ziyaret etti ve burada şu açıklamaları yaptı:

"Selvi Hanım ile beraber, depremden kurtulanları ziyaret ettik. Kolay bir şey değil. Gerçekten Türkiye’nin yüreği yanıyor. Yaşadıkları travmanın izlerini görüyoruz. Ölenlere Allah’tan rahmet, yaralılara şifalar diliyoruz. Doktor arkadaşlar ellerinden geleni yapıyorlar, çaba harcıyorlar. Yoğun bakımda olan hastalar var. Onların da bir an önce sağlığına kavuşmaları, en büyük aruzlarımızdan birisidir. Belediyeler çalışıyor, belediye başkanlarımız çalışıyor. Ulaşmaya çalışıyorlar. Hastalara ulaşmaya çalışıyorlar.

Enkaz altında kalanlar var. Gerçekten de insan bu gibi durumlarda ne söyleyeceğini rahatlıkla tasarlayamıyor. Çok büyük acılar… Gerçekten de çok büyük acılar var. Az önce bir kadını ziyaret ederken, hıçkırıklarını tutamadı. Nasıl kurtulduğunu anlatmaya çalıştı. Zor bir şey. Ama her şeyden önce buraya gelen, tedavi olan hastalara doktor arkadaşlarımız elinden gelen bütün çabaları gösteriyorlar. Bütün doktor arkadaşlara hepinizin huzurunda yürekten teşekkür ederim"

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç