Kastamonu'da Bir Kişi Patronunu Bıçaklayıp Başına Kazma Sapladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Kastamonu'da Bir Kişi Patronunu Bıçaklayıp Başına Kazma Sapladı!

Kastamonu'da taksi şoförlüğü yapan, aynı zamanda kafe işleten şahıs, çalışanı ile çıkan kavgada önce karnından bıçaklandı, ardından başına kazma ile vuruldu. Ağır yaralanan taksi şoförü hastaneye kaldırıldı. İşte haberin detayları...

Haberler 1 Mayıs 2024 0
Kastamonu'da Bir Kişi Patronunu Bıçaklayıp Başına Kazma Sapladı!

Kastamonu'da taksi şoförlüğü yapan ve kafe işleten bir şahıs ile çalışanı arasında kavga çıktı. Tartışmada çalışan, patronunu karnından bıçaklayıp başına kazma sapladı. Ağır yaralanan taksi şoförü hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken saldırgan da gözaltına alındı.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

İnebolu ilçesinde Şehirlerarası Otobüs Terminalinde taksi şoförlüğü yapan, aynı zamanda kafe işleten Niyazi G. ile yanında çalışan E.B. arasında bilinmeyen sebeple tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine E.B., iddialara göre Niyazi G.'yi karnından bıçakladı, baş bölgesine da kazma ile vurdu.

HASTANEDE TEDAVİYE ALINDI

Ağır yaralanan Niyazi G., olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince İnebolu Devlet Hastanesine kaldırıldı. İnebolu'da baş bölgesine saplanan kazma çıkartılarak Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Ağır yaralanan Niyazi G.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, E.B. ise polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç