Kasım Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri Belli OIdu! İşte Banka Banka Promosyon Ödemeleri

Kasım Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri Belli OIdu! İşte Banka Banka Promosyon Ödemeleri

Milyonlarca emeklinin sıklıkla takip ettiği emekli promosyon ödemelerinde Kasım ayı tarifesi belli oldu! İşte banka banka Kasım ayı promosyon tutarları ve detaylar...

Emekli Haberleri 3 Kasım 2023 0
Kasım Ayı Emekli Promosyon Ödemeleri Belli OIdu! İşte Banka Banka Promosyon Ödemeleri

Milyonlarca emeklinin beklemiş olduğu emekli maaşı promosyonu için bankalar Kasım ayı tekliflerini açıklamaya başladı.

Ekim ayında yapılan güncellemeler ile bir ilk yaşanmış ve net emekli maaşı promosyonu uzun bir süre sonra ilk kez çift haneli rakamları görmüştü. Ekim ayında yapılan güncellemenin ardından Kasım ayının ilk güncellemeleri de geldi. İşte o rakamlar...

AKBANK EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU KASIM 2023 KAÇ TL OLDU?

Akbank yaptığı resmi duyuru ile Kasım ayında ödeyeceği rakamı açıkladı. Banka tarafından yapılan açıklamada "SGK Emekli Maaşını Akbank'tan Alanlara 10.000 TL’ ye Varan Promosyona ek 2.000 TL chip-para ile birlikte Toplamda 12.000 TL Ödül Fırsatı!

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşını 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Bankamızdan almayı taahhüt eden emeklililerimiz 10.000 TL’ye varan promosyondan faydalanabileceklerdir. Buna ek olarak kampanya dönemi içerisinde, Axess veya Wings kredi kartına tanımlanacak 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı için fatura başına 400 TL, toplamda 2.000 TL chip-para ile 12.000 TL ödül fırsatından yararlanabileceklerdir" diyerek rakamı 12 bin TL olarak ilan etti.

sgk-emekli.jpg


YKB EMEKLİ PROMOSYONU KASIM 2023 NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Emeklilere yönelik olarak Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada "9.000 TL’ye Varan Emekli Promosyon Yapı Kredi’de! T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli" denilerek rakam 9 bin TL olarak ilan edildi.

ykb-promosyonu.jpg

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞI PROMOSYONU NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada ise "Bi' emekli olayım ilk iş hayallerimi gerçekleştireceğim diyenler emekli maaşını İş Bankası'ndan alıyor, 7.500 TL' ye varan nakit promosyon kazanıyor.​ Siz de emekli maaşınızı İşCep'ten kolayca İş Bankası'na taşıyabilir, promosyon talebinde bulunabilirsiniz" denilerek söz konusu rakam 7 bin 500 TL olarak ilan edildi.

is-bankasi.jpg

GARANTİ BBVA'DAN EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR, KAÇ TL?

Garanti BBVA tarafından yapılan açıklamada "Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 4.500 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 5.250 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 6.750 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 7.500 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 1 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir" diyerek Kasım ayı sonuna kadar ödenecek rakamı maaşa göre ilan etti.

gara8nti-bbva.jpg

Tüm emekli gelişmelerinden anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;