Kapadokya Alan Başkanlığı işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Kapadokya Alan Başkanlığı işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı

Kapadokya Alan Başkanlığınca yapılan açıklamada işçi alımı başvuru sonuçlarının belli olduğuna yer verildi.

Eğitim 5 Nisan 2024 0
Kapadokya Alan Başkanlığı işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı

Geçen ay Kültür ve Turizm Bakanlığı Kapadokya Alan Başkanlığı'nın işçi alımı ilanı gelmiş ve başvuruları başlamıştı. Gelen son dakika açıklamasında Kapadokya Alan Başkanlığı işçi alımı sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Kapadokya Alan Başkanlığı personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

KTB duyurular kısmından yayınlanan son dakika açıklamasında işçi alımı sonuçlarının belli olduğuna yer verildi. Resmi duyuruda sonuçlarla ilgili şu bilgilere yer verildi:

Merkezi Kapadokya Alanı sınırları içinde bulunan Kapadokya Alan Başkanlığında, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 28 inci maddesine göre, iş mevzuatı kapsamında istihdam edilmek üzere, Kapadokya Alan Başkanlığı Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde boş sürekli işçi kadrolarına;

1-Anılan Yönetmeliğin 8 inci maddesinin 7 nci fıkrasına göre KPSS puanı aranmaksızın; 1 Mimar,

2-Mezkur Yönetmeliğin 8 inci maddesinin 6 ncı fıkrasına göre KPSS taban puanı esas alınmak üzere; 1 Avukat, 1 Makine Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi, 2 Mimar, 2 İdari Uzman, 6 Büro Görevlisi, 2 Destek Personeli, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi için 22.02.2024-07.03.2024 tarihleri arasında Kariyer Kapısı İşe Alım Platformu üzerinden başvurular alınmıştır.

Adaylar, başvuruların değerlendirme sonuçlarına https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden ulaşabileceklerdir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Durumlarına itiraz edecek adaylar 19.04.2024 tarihi mesai bitimine kadar yazılı olarak Kapadokya Alan Başkanlığı Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ali Dirikoç Bulvarı No:93 Merkez/ NEVŞEHİR adresine elden, posta ya da kargo yoluyla başvuruda bulunabilirler. Posta yoluyla yapılan başvurularda son başvuru tarihi mesai bitimine kadar Başkanlığa ulaştırılması gerekmektedir. Postadaki gecikme nedeniyle son başvuru tarihinden sonra Başkanlığa ulaşan başvurular işleme konulmayacaktır.

Başvuru durumlarını “Başvuru Onaylandı” olarak gören adaylar, yer ve tarih bilgisi daha sonra bildirilecek olan Sözlü Sınava girmeye hak kazanmıştır.

İlgililere duyurulur"

"https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/" adresinden e devlet girişi yapın. Kariyer Kapısı'na giriş yaptıktan sonra soldaki menüde başvurularım kısmına giderek sonucunuzu öğrenebileceksiniz.

Kadın erkek adaylar bu sayfada. Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç