Kamu Bankaları Ucuza Taksitle Ev Satıyor

Kamu Bankaları Ucuza Taksitle Ev Satıyor

Kamu Bankaları arasında yer alan Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank ikinci el konut, işyeri ve arsa satışına başladı.

Emlak 20 Eylül 2022 18:58 0
Kamu Bankaları Ucuza Taksitle Ev Satıyor

Kamu Bankaları arasında yer alan Halk Bankası,Ziraat Bankası ve Vakıfbank ikinci el konut, işyeri ve arsa satışına başladı. İşte konut, işyeri ve arsa satışının bulunduğu iller...

Ev sahibi olmak isteyenler uygun fiyat imkanı sunan Halkbank,Vakıfbank ve Ziraat Bankası cazip fiyatlarla insanları ev sahibi yapmayı sürdürüyor.Dar gelirli bir çok vatandaş bu sene ev sahibi olmanın yollarını arıyor. Halkbank,Ziraat Bankası ve Vakıfbank gayrimenkul satış sayfası üzerinden yeni konut ilanları yayınladı. İşte detaylar...

Yükselen konut fiyatlarına devlet müdahalesi tüm hızı ile devam ederken kamu bankaları elinde bulunan taşınmazları uygun fiyatlarla satışa sundu.

KAMU BANKALARI TAKSİTLE UCUZA KONUT SATIYOR

Ziraat Bankası Konut Satışı İlanı İçin TIKLAYIN

Halk Bankası Konut,İşyeri ve Arsa Satışı İçin TIKLAYIN

Vakıfbank Konut ve Arsa Satışı İçin TIKLAYIN

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu evlere başvuru yapmak, satın almak isteyenlerin bankaya müracaat etmesi ve öncelikle geçici teminat yatırması gerekecektir. Geçici teminat yatırdıktan sonra vatandaşlar bankanın satılık evlerine başvuru yapabilecek.

TOKİ UCUZA KONUT SATIŞI DEVAM EDİYOR

Öte yandan TOKİ tarafından geçtiğimiz günlerde başlayan 250 bin konut projesine başvurular alınmaya devam ediyor. 

Yorumlar (0)

Seç