Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi işçi alımı yapacak: İşte Kaski personel alımı 2023

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi işçi alımı yapacak: İşte Kaski personel alımı 2023

Son dakika haberi: Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İşleri tarafından yayınlanan duyuruda işçi alımı yapılacağına yer verildi.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon idaresi işçi alımı yapacak: İşte Kaski personel alımı 2023

Son dakika : Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı yapacak.

KASKİ tarafından yapılan son dakika açıklamasında en az ilkokul mezunları aarasından personel alımı yapılacağına yer verildi. Kahramanmaraş merkez ve ilçelerinde yapılacak işçi alımında adaylar 2 kadroda istihdam edilecek. 

7 sayaç aça kapama personeli ve 29 beden işçisi kadrosuna yapılacak personel alımında başvurular 22 Ocak tarihine kadar internet üzerinden alınacak. Başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

- Türk vatandaşı olmak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
- Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
- Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,

Kadın erkek ilana başvuracaklar bu sayfada >>>  TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)

Seç