Kadir İnanır'ın Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması Geldi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Kadir İnanır'ın Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması Geldi!

Geçen hafta pazar günü inme geçiren Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması başhekimden geldi! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 27 Mart 2024 0
Kadir İnanır'ın Sağlık Durumuyla İlgili Son Dakika Açıklaması Geldi!

Geçtiğimiz pazar günü inme geçiren ve tedavisi devam eden usta oyuncu Kadir İnanır'ın sağlık durumuyla ilgili önemli bir açıklama yapıldı. Prof. Dr. Necdet Sağlam, İnanır'ın bilincinin açık olduğunu ve mesajlara gülümseyerek cevap verdiğini belirtti.

Yeşilçam'ın usta ismi Kadir İnanır, geçtiğimiz pazar günü sabah saatlerinde evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı. İnme teşhisi konulan İnanır, hastanede yapılan beyin tomografisi ve MR tetkiklerinin ardından acil bir ameliyata alındı.

'MESAJLARA GÜLÜMSEYEREK CEVAP VERDİ'

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, yaptığı açıklamada, 75 yaşındaki usta oyuncunun ameliyat sonrası bilincinin açık olduğunu ve mesajlara gülümseyerek cevap verdiğini belirtti. Sağlam, İnanır'ın iletişim kurabildiğini ve cevap verebildiğini vurgulayarak, konuşmayla ilgili herhangi bir sıkıntı olmayacağını ifade etti. Ancak, şu an için konuşmanın kendisi için yorucu olduğunu belirtti.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç