İzmir'de eski emniyet binası çöktü! Enkaz araştırılıyor

İzmir'de eski emniyet binası çöktü! Enkaz araştırılıyor

İzmir'in Konak ilçesindeki yıkım aşamasında olan eski İl emniyet Müdürlüğü binası, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çöktü.

Haberler 10 Ocak 2023 23:29 0
İzmir'de eski emniyet binası çöktü! Enkaz araştırılıyor

Son dakika haberi: İzmir'de yıkım aşamasında olan eski İl Emniyet Müdürlüğü binası çöktü.

İzmir'in Konak ilçesindeki yıkım aşamasında olan eski İl emniyet Müdürlüğü binası, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çöktü. İlk belirlemelere göre olayda ölen ya da yaralananlar olmadı, enkazda canlı olup olmadığının belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre olay, 20.15 sıralarında Konak ilçesinde bulunan eski İl Emniyet Müdürlüğü binasında henüz belirlenemeyen sebepten dolayı çökme meydana geldi.

Binanın çöktüğünü gören ve gürültüyü duyan çevre sakinlerinin durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık, 110 AKS, AFAD ve eğitimli köpekler sevk edildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, 110 AKS, AFAD ve eğitimli köpeklerin yardımıyla enkaz altında kalan herhangi bir kişi olup olmadığının belirlenmesi için çalışma başlattı. Ekipler tarafından yapılan çalışmalarda ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi.

Olayla ilgili çalışmalar devam ediyor.

Yorumlar (0)

Seç