İYİ Parti'de Bir Kişi Daha İstifa Etti!

İYİ Parti'de Bir Kişi Daha İstifa Etti!

İYİ Parti'de istifaların ardı arkası kesilmiyor! Son olarak, mali müşavir ve bağımsız denetçi Hüseyin Şensoy, istifa ettiğini açıkladı! İşte detaylar...

Siyaset 15 Kasım 2023 0
İYİ Parti'de Bir Kişi Daha İstifa Etti!

Yerel seçimler öncesi İYİ Parti'de istifalar yaşanmaya devam ediyor. Mali müşavir ve bağımsız denetçi Hüseyin Şensoy, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

2014 yerel seçimlerinde MHP’den Bilecik Belediye Başkan Adayı olan ve 2022 yılında İYİ Parti’ye geçen Hüseyin Şensoy, partisinden istifa etti.

İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyeleri belli oldu - PolitikYol.com | Yorum,  Analiz, Haber Sitesi

Mali müşavir ve bağımsız denetçi olan Şensoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, genel merkezin aldığı siyasi kararların tutarsız olduğunu ve tabanda karşılık bulamadığını söyledi.

İYİ Parti yönetimini eleştiren Şensoy'un açıklaması şöyle

"İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’in çağrısı üzerine arkadaşlarımızla heyecan ve umutla katılım sağladığımız parti üyeliğinden bugün itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. İçinde bulunduğumuz yıl içinde genel merkezin aldığı siyasi kararlarındaki tutarsızlıkların tabanda karşılık bulamaması, halkta umut olamamasını birlikte getirmiştir. Bu duruma tepki olarak çoğu arkadaşımız istifalarını vermiş bulunmaktadır. Hedefin, umut ve heyecanın olmadığı kişisel egonun tavan yaptığı bir yerde durmanın da artık anlamı kalmamıştır. İçinde bulunduğumuz süre içinde tarafıma destek olan iyi arkadaşlara görevleri süresince kolaylıklar dilerim"

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;