İYİ Parti'de Bir Başkan Daha İstifa Etti!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İYİ Parti'de Bir Başkan Daha İstifa Etti!

İYİ Parti'de istifalar dur durak bilmiyor! Son olarak; İYİ Parti Kaman İlçe Başkanı Hüseyin Karaboğaz, istifa etti. İşte haberin detayları...

Siyaset 31 Ara 2023 0
İYİ Parti'de Bir Başkan Daha İstifa Etti!

Yerel seçimlere sayılı günler kala partilerden istifalar devam ediyor. İYİ Parti Kaman İlçe Başkanı Hüseyin Karaboğaz, istifa etti. Karaboğaz, istifasının gerekçesini 'başarısızlık' olarak açıkladı.

Kırşehir Kaman İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Karaboğaz istifa ettiğini açıkladı.

Kişisel X hesabından görevi bıraktığını duyuran Karaboğaz'ün "son seçimlerden sonra il başkanlığımızda bir kan değişimi şekillendi" cümlesi dikkat çekti. Karaboğaz, Kaman’daki oy oranlarının yüzde 8 düştüğünü belirterek istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Partili Başkan istifa etti - Koza24 - Haberler, Son Dakika Haberleri ve  Bursa Güncel Haber

"İlçemde de oylarımızın düştüğü ve bir başarısızlığın olduğu aşikar." diyen Hüseyin Karaboğaz’ın istifa açıklaması şöyle

2017 yılında Müfit Göçen başkanımın tebliği ile İYİ Parti Kurucu İlçe Başkanlığına atandım. Bugüne kadar Kaman'ımıza dilinin döndüğü, gücümün yettiği kadar hizmet etmeye çalıştım. Son seçimlerden sonra il başkanlığımızda bir kan değişimi şekillendi. İlçemde de oylarımızın düştüğü ve bir başarısızlığın olduğu aşikar. Nedeni ne olursa olsun, başkan ben isem ilçemdeki sorumluluk da bana aittir.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç