İYİ Parti İstanbul Adayından İlk Açıklamalar Geldi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İYİ Parti İstanbul Adayından İlk Açıklamalar Geldi!

İYİ Parti'nin İstanbul adayı olarak belirlediği Buğra Kavuncu, ilk açıklamalarını yaptı! İşte o açıklamalar ve detaylar...

Seçim 2023 24 Ocak 2024 0
İYİ Parti İstanbul Adayından İlk Açıklamalar Geldi!

İYİ Parti'nin İBB adayı olarak açıkladığı İYİ Parti İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu, partisinin grup toplantısının ardından ilk kez konuştu. Kavuncu, "İstanbul'a neleri vaat ettiğimizi, İstanbul'u neden çok daha iyi yöneteceğimizi, seçmenlerimize, İstanbullulara anlatacağız" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin bugün gerçekleştirilen TBMM Grup Toplantısı'nda İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı olarak Buğra Kavuncu'yu açıkladı.

Buğra Kavuncu kimdir? İYİ Parti İstanbul adayı Buğra Kavuncu hakkında merak  edilenler - Yenidevir

Kavuncu, 2019 seçimlerinde İYİ Parti İstanbul İl Başkanı olarak, Ekrem İmamoğlu'nu desteklemiş ve onun seçilmesi için çalışmıştı.

Buğra Kavuncu, grup toplantısı çıkışında adaylığı hakkında ilk kez konuştu.

Çiçeği burnunda İBB adayının açıklaması şöyle:

"Hayırlı uğurlu olsun. Ülkemiz için, İstanbul'umuz için hayırlı olsun. İstanbullular için hayırlı olsun. Şimdi ben buradan İstanbul'a geçeceğim. Bir hazırlık çalışmamız olacak. Ondan sonra zaten İstanbul ile ilgili hayallerimizi, projelerimizi, nasıl bir İstanbul istediğimizi, nasıl bir İstanbul beklediğimizi, İstanbul'a neleri vaat ettiğimizi, İstanbul'u neden çok daha iyi yöneteceğimizi, seçmenlerimize, İstanbullulara anlatacağız."

Son dakika... İYİ Parti'nin İstanbul adayı Buğra Kavuncu oldu - Günün  Haberleri

'PARTİMİZİN HER FERDİ ÜSTÜNE DÜŞEN GÖREVİ YAPACAK'
Geçtiğimiz günlerde yaptığı "vefa rafa kalkar" sözü üzerine konuşan Kavuncu, "Mesaj hiç kimseye değil. Bu bir görevdir. Burada vurgulanan şu, biz hür ve müstakil olarak seçime girme kararı aldık. Bu karar doğrultunda da partimizin her ferdi üstüne düşen görevi yapacaktır. Bu tür anlarda kurumlar için partinizi için ülkeniz için sorumluluk size geldiğinde, buna her Türk vatandaşı 'evet' demekle mükelleftir. Söylediklerim çok açık ve çok net."

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç