İstek Şarkı Cinayetini Dakika Dakika Anlattı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İstek Şarkı Cinayetini Dakika Dakika Anlattı

Ankara'da yaşanan cinayet ile ilgili son dakika haberi geldi. Şüphelilerden İlker Karaaslan , olayı anbean anlattı.

3.Sayfa 5 Ekim 2022 09:03 0
İstek Şarkı Cinayetini Dakika Dakika Anlattı

Onur Şener cinayetinde olay anı belli oldu.

Ankara'da bir eğlence mekanında yaşanan korkunç gecede Müzisyen Onur Şener , kırık bardaklı saldırıda hayatını kaybetmişti. Yaşanan korkunç olay sonrası ifadeler ortaya çıktı. 

İstek şarkı üzerine çıktığı iddia edilen kavganın karaoke sırasında yaşanan diyalog sonrasında çıktığı bildirildi. Tutuklanan şüphelilerden İlker Karaaslan'ın karaoke yapmakta olan Onur Şener'in yanına gittiği ve onun söylediği şarkıya mırıldanarak eşlik ettiği, Şener'in ise ona mikrofonu uzatarak siz söyleyin dediği, bunun üzerine Karaaslan'ın ise sesim kötü dediği, olayın ise bundan sonra başladığı belirtildi. 

Şüphelilerden İlker Karaaslan emniyette verdiği ifadesinde , Onur Şener'in sahnede olduğunu ve kendisinin onun yanına giderek söylediği şarkıya eşlik ettiğini, Şener'in ise kendiisne siz söyleyin demesi üzerine tartışma çıktığını söyledi. 

Karaaslan emniyette verdiği ifadesinde olay anını şu şekilde açıkladı: "Karaoke şeklinde fonda müzik çalıyordu. Ben de şarkıya eşlik etmek için sahneye yaklaştım ve şarkıyı söylemeleri için teşvik etmek amacıyla sözlerini mırıldandım. Semih de bu esnada yanımdaydı, tanımadığım kadınlardan biri mikrofonu uzattı 'Al o zaman şarkıyı sen söyle' dedi.

SÖYLEMİYORSAN GİT

Karaaslan ifadesinin devamında, "Ben de 'Sesim kötü, siz söyleyin eşlik ederim' dedim. Onur Şener de hakaret ederek 'Şarkıyı söylemiyorsan git' dedi" dedi.

Bu sırada ne olduğunu anlamadığını, Şener'in ayağa kalktığını ve kendisine küfür ettiğini söyledi. "Semih'e 'hadi gidelim buranın tadı kaçtı' dedim. Semih'le masamıza dönerken Onur peşimizden gelerek küfür ve hakarete devam etti." diyen Karaaslan, açıklamasının devamında şunları söyledi:

"Gözde ile Jale araya girdi. Onur kızlara hitaben 'ne işi var bu varoşların burada' dedi. Biz olay büyümesin diye bardaklarımızı alarak dışarı çıktık. Yanımıza çalışan bir erkek geldi ona yapılanların terbiyesizlik olduğunu anlattım.

O da hak verdi ve mekan adına özür diledi. Arkadaşlarımla olduğumuz sırada Onur üzerimize doğru küfür ve hakaret ederek geldi.

"BARDAĞI FIRLATTIM"

Karaaslan ifadesinin devamında, Kızlara saldıracağını düşündüğüm için elimdeki bardağı Onur'a doğru savurdum. Bardağın çarpıp çarpmadığını hatırlamıyorum" dedi. 

Olay sonrası gözaltına alınan şüphelilerden 3'ü tutuklanıp cezaevine gönderilmişti.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç