İstanbul'da lisede cinsel kayıt skandalı ortaya çıktı

İstanbul'da lisede cinsel kayıt skandalı ortaya çıktı

İstanbul'da meydana gelen feci olayda liseli öğrencilerin cinsel kayıt skandalı ortaya çıktı ve olay karakola taşındı.

Yerel Haberler 12 Kasım 2023 0
İstanbul'da lisede cinsel kayıt skandalı ortaya çıktı

Son dakika: Liseli öğrencilerin cinsel kayıt skandalı ortaya çıktı.

İstanbul'da meydana gelen feci olayda 2009 doğumlu oldukları öğrenilen 4 öğrenci, arkadaşları R.Y. adlı kişinin Şişli'de bulunan evinde bir araya geldi.

Aynı evde toplanan grup, daha sonra farklı şeyler yapmaya karar verdi. Olay ile ilgili ortaya çıkan bilgilerde grupta aralarında duygusal yakınlık olan iki öğrencinin bir süre sonra evin yatak odasına geçtiği öğrenildi.

İddialara göre kız çocuğunun, erkek arkadaşı ile gireceği cinsel ilişkinin kayda alınmasını istediği ve bir kişiye bunu kayda aldırdığı bildirildi.

R.Y adlı kişi çektiği görüntüleri okuldan başka bir arkadaşına gönderdi. Bir arkadaşına göndermesi sonrası görüntüler okulda elden ele dolaşmaya başladı ve daha sonra internete yüklendi ve skandal daha da büyüdü.

Büyüyen skandaldan kız çocuğunun ailesinin haberi oldu ve aile, kız ile birlikte emniyete giderek olay ile ilgili şikayette bulundu.

Şikayet edilmesi üzerine olay ile ilgili inceleme başlatıldı ve başlatılan soruşturma kapsamında çocuklardan bir kısmına yurt dışı çıkış yasaği gelirken karakola giderek imza verme şartı da getirildi.

ONUN DA GÖRÜNTÜLERİ VARMIŞ

Başlatılan soruşturma kapsamında görüntüleri okula yayan kişi, görüntüleri ilk gönderdiği kişinin elinde kendi görüntüleri olduğnu, bu nedenle görüntüleri yolladığını söyledi.

Olay ile ilgili başlatılan inceleme devam ediyor.

Son dakika haberlerinden, gündem haberlerindenhaberdar olmak için finans7'yi takipte kalın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;