İstanbul Havalimanı'nda 568 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İstanbul Havalimanı'nda 568 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi!

İstanbul Havalimanı'nda Gümrük Muhafaza Ekipleri değeri 68 milyon TL olan 568 kilogram uyuşturucu ele geçirdi! İşte haberin detayları...

Haberler 21 Ocak 2024 0
İstanbul Havalimanı'nda 568 Kilogram Uyuşturucu Ele Geçirildi!

Gümrük muhafaza ekiplerince, İstanbul Havalimanı'nda piyasa değeri 68 milyon lira olan 568 kilogram uyuşturucu maddeye el konuldu. Ticaret Bakanlığından konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Bakanlık olarak, milletimizi ve onun özelinde geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımızı, gençlerimizi uyuşturucuya karşı korumak için elimizden gelen tüm gayreti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz." ifadelerine yer verildi.

Ticaret Bakanlığına bağlı Gümrük Muhafaza ekiplerinin İstanbul Havalimanı'nda gerçekleştirdiği operasyonda, şüpheli görülen kargonun içerisinde piyasa değeri 68 milyon lira olan 568 kilogram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Ticaret Bakanlığının sosyal medya hesabı X'ten, söz konusu operasyona ilişkin paylaşımda bulunuldu.

568 KİLOGRAM UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
Gümrük Muhafaza ekiplerinin İstanbul Havalimanı'nda gerçekleştirdiği operasyonla 568 kilogram uyuşturucu maddenin ele geçirildiğinin aktarıldığı paylaşımda, şunlar kaydedildi: "Bakanlık olarak, milletimizi ve onun özelinde geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuklarımızı, gençlerimizi uyuşturucuya karşı korumak için elimizden gelen tüm gayreti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz. İllegal ticarete tevessül edenlere, sağlıklı yarınlarımıza kastedenlere fırsat vermeyecek, yaşama şansı tanımayacağız."

PİYASA DEĞERİ 68 MİLYON LİRA
Havalimanında ele geçirilen 568 kilogram ağırlığındaki uyuşturucunun piyasa değerinin ise 68 milyon lira olduğu öğrenildi.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç