İstanbul Büyükşehir Belediyesi Açıkladı: İSPARK'ta %50 İndirim!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Açıkladı: İSPARK'ta %50 İndirim!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre; İstanbulkart'ı olan kişilerer İSPARK'ta %50 indirim uygulanacak! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 19 Mart 2024 0
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Açıkladı: İSPARK'ta %50 İndirim!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden otopark ücretlerine yüzde 50 indirim kararı geldi.

İstanbul'da araçlarını toplu taşıma ile entegre kullananlar, ödemeleri İstanbulkart ile yapmaları halinde yüzde 50 indirime hak kazanacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Park Et Devam Et" sisteminin kapsamını genişlettiklerini duyurdu. Seçili İspark Park Et Devam Et otoparklarını aracını park eden ve ödemesini İstanbulkart ile yapanlar yüzde 50 indirimden yararlanabilecek.

İmamoğlu paylaşımında, "İstanbul’da Park Et Devam Et Devri! Sürdürülebilir ulaşımı desteklemek ve kent merkezlerine yapılan kişisel araçlı yolculukları azaltmak amacıyla Park Et Devam Et sisteminin kapsamını genişletiyoruz." ifadesini kullandı.

İmamoğlu şunları kaydetti:

"Seçili İspark P+D otoparklarında aracınızı park edin, İstanbulkart’ınızı kullanarak toplu taşıma araçlarıyla devam edin; dönüşte otopark ücretini de İstanbulkart ile ödeyerek otopark ücretinde %50 indirim kazanın."

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç