İslam Memiş'ten Güncel Altın Yorumu Geldi! 9 Kasım 2023

İslam Memiş'ten Güncel Altın Yorumu Geldi! 9 Kasım 2023

Altınla ilgili yaptığı analizlerle herkesin takip ettiği isim olan İslam Memiş, altınla ilgili güncel analizlerini paylaştı! İşte haberin detayları...

Altın 9 Kasım 2023 0
İslam Memiş'ten Güncel Altın Yorumu Geldi! 9 Kasım 2023

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altınla ilgili hedefi belirledi. İslam Memiş, rakamsal değerler vererek 'son demler' dedi.

Finans analisti sosyal medya hesabı üzerinden gram altın değerlendirmelerinde bulundu.

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 27 Ekim 2023  güncel altın satış fiyatları - Son Dakika Ekonomi Haberleri | NTV Haber

"1.860’ın altına geriledi. Kalan yüzde 25 için 1.930 görülür umuduyla. Gram tarafı şimdilik 40 lira geriledi. Son demler" diyen Memiş, şöyle devam etti:

"Sokakta karşılaştığım herkes “borsaya girdim” diyor. Hayırlısı olsun inşallah. Yüzlerce kez “yatırımcı nasıl olmalı?” diye anlatıp duruyoruz. Nefis ile imtihan zor iş. “Hakkınızda hayırlısı olsun” diyorum.

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Atın resmen uçuşa geçecek, gram  altın 1650 TL olacak - Ekonomi Haberleri

Kolay kazanan kolay harcar. Zor kazanan ise zor harcar. Demem o ki, ömür harcadığın emeğin karşılığı bir kâğıt parçasıysa o kâğıt parçasının da kıymetini bilmek gerek. Eski dünyada bunlar önemli değildi. Yenidünya da çok önemli. Dünya değişti, sen değiştin mi?"

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;