İslam Memiş Dolar ve Altında Beklenen Tahmini Açıkladı: 10-15 Gün İçinde...

İslam Memiş Dolar ve Altında Beklenen Tahmini Açıkladı: 10-15 Gün İçinde...

Son dakika açıklaması: Dolar ve altın almak isteyenlere, altını olanlara son dakika uyarısı geldi.

Altın 30.5.2022 12:26 18
İslam Memiş Dolar ve Altında Beklenen Tahmini Açıkladı: 10-15 Gün İçinde...

Param var nereye yatırmalıyım?

Altın ve para uzmanı İslam Memiş bir son dakika açıklamasında bulundu ve elinde parası olanların nereye yatırım yapacağım? sorusuna cevap verdi. Memiş yaptığı açıklamada, bu hafta önemli verilerin takip edileceğini söyledi. 

Türkiye'de büyüme ve enflasyon ile ihracat rakamlarının açıklanacağını söyleyen Memiş, yurt dışından da önemli rakamların açıklanacağını söyledi. Memiş, Özellikle Avrupa Merkez Bankası Başkanının açıklamaları piyasalar için önemli olacak. AMerika'dan gelecek veriler önemli olacak. Bunlar da rakamlara yansıyacak. 

Bugün ABD'de resmi tatil. Ancak iç piyasalar güne yüksek tansiyon ile başladı. Hem dövizde hem emtia fiyatlarında kırmızı çizgi rakamları geçerliliğini koruyor. Nedir kırmızı çiZzgimiz. Dolar kurunda 16.40, gram altında 980 lira. :Gümüş gram fiyatında ise 11.80 TL. Bu seviyeler yukarı kırılırsa ikinci direnç seviyelerini konuşacağız.

İkinci direnç seviyesi, dolarda 16.60, Gram altında 1000 TL seviyesi. Bu seviyeleri takip edeceğiz. Elinde TL bulunan yatırımcılar bu süreçte korku ve panikle pozisyon alırsa büyük risk alır. 10-15 gün içinde iç piyasalarda , özellkle yeni ürünle ilgili özellikle Aralıkta KKM gelmişti. 10-15 gün içinde yeni ürünle ilgili açıklama gelmesini bekliyoruz. Öte yandna önemli kritik açıklamalar gelecek. 10-15 gün çok önemli." dedi.

İşte İslam Memiş'in resmi Youtube kanalı üzerinden yayımladığı açıklamasının tamamı:

DOLAR ALTINDA GÜNCEL FİYATLAR

Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre dolar kuru 16 lira 38 kuruş seviyesinden, gram altın ise 979 lira seviyesinden işlem görüyor. 

Not: Bu haberde yer alan bilgiler finans7.com yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi, yatırım danışmanları ve aracı kurumlar tarafından verilen bir hizmettir. Finans7.com yatırım tavsiyesi vermez.

Finans7.com  |Ankara

Yorumlar (18)

Seç

Ziyaretçi 26 Gün Önce
Bu tahmini bende yaparım
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Memiş bey önümüze varsayım koyuyor. Böyle böyle olursa şu olur . Şöyle şöyle olursa bu olur. %99.9 NET TAHMİNLERİ ÖĞRENMEK İÇİN ROCFELLER ,ANKHOR VB. AİLERLE İRTİBATA GEÇİN. 😀😀😀
Ziyaretçi 27 Gün Önce
İslam Memisin her dediği cikiyor,hep ona göre alıyorum,teşekkürler, iyi ekonomist,helal olsun
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Yorumlara bakıyorum gerçekten çok zavvallisiniz.İslam Memiş herzaman vatandaşın yanında durarak yorum yapıyor.Adam Mayıs 15 20 sinden sonra yükselecek dedi ve yükseldi
Ziyaretçi 27 Gün Önce
Hep aynikelime icrat yokboslah