İslam Memiş Altın Tahminini Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İslam Memiş Altın Tahminini Açıkladı!

Altın profesörü olarak bilinen İslam Memiş, altınla ilgili tahminlerini paylaştı! İşte o tahminler ve güncel altın fiyatları...c

Altın 5 Ağu 2023 17:22 0
İslam Memiş Altın Tahminini Açıkladı!

Altın fiyatları ile ilgili flaş gelişme! Ağustos ayı ile birlikte düşüşe geçen gram altın 1.678 liraya kadar geriledi. Çeyrek altın fiyatı ise 2.763 TL'ye kadar düştü. Yatırımcılar 'Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi? Gram altın ne kadar olacak?' sorularını araştırırken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten kritik uyarı geldi. Yastık altında altın biriktirenler dikkat! Altın kahini Memiş, beklediği yeni rakamı duyurdu. Rakamı duyan kuyumculara koşuyor!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten korkutan açıklama geldi. Yastık altında altın biriktirenler dikkat! Altın fiyatlarındaki düşüşleri değerlendiren İslam Memiş, 'Bu düşüşlere kanmayın' diyerek beklediği yeni seviyeleri duyurdu. Rakamı duyan kuyumculara koşuyor! Peki altın fiyatları düşecek mi, yükselecek mi? Gram altın ne kadar olacak? 5 Ağustos 2023 altın fiyatları ne kadar oldu? İşte İslam Memiş'in dikkat çeken altın tahminleri...

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN NE KADAR OLDU?
Gram altın fiyatı alış 1.677,34 TL, Satış 1.677,62 TL

ÇEYREK ALTIN KAÇ TL?
Çeyrek altın fiyatı alış 2.740,00 TL, Satış 2.775,00 TL

YARIM ALTIN FİYATI NE KADAR?
Yarım altın fiyatı alış 5.480,00 TL, Satış 5.551,00 TL

TAM ALTIN FİYATI NE KADAR OLDU?
Tam altın fiyatı alış 10.951,00 TL, Satış 11.051,00 TL

ALTIN FİYATLARI YÜKSELECEK Mİ DÜŞECEK Mİ?
Doların hızla artmasıyla birlikte altın fiyatları güçlenmeye devam ediyor. Ağustos ayının ilk haftasında düşüşler yaşayan altın fiyatları toparlanmaya başladı. Ancak uzmanlar, bu geri çekilmenin altın yatırımcıları için bir alım fırsatı olabileceği görüşünde birleşiyor. Altın fiyatlarında sert düşüşlerin beklenmediğini vurgulayan uzmanlar, orta ve uzun vadeli yatırımcıların bu geri çekilmeleri değerlendirme fırsatı bulabileceği ifade edildi.

İSLAM MEMİŞ DUYURDU: RAKAMI DUYAN KUYUMCUYA KOŞUYOR
Altın fiyatlarındaki düşüşleri değerlendiren Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Ağustos ayında beklenen düşüşün ons altın fiyatında gerçekleştiğini belirtti. Memiş, önümüzdeki birkaç hafta içinde ons altının tepki yükselişleriyle 2000 dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini ifade etti.


Yıl sonu için 2150-2300 dolar arasında bir fiyat tahmininde bulunan uzman, yatırımcıların ons altına dikkat etmeleri gerektiğine vurgu yaptı. Ayrıca, gram altında yaşanan kısa vadeli düşüşlerin kalıcı olmayacağını ve 1680-1730 TL aralığında dikkat çekici olacağını söyledi. Memiş, yıl sonunda ise 1800 TL ve üzeri rakamları beklediğini dile getirdi. Yatırımcıları 1700 TL altındaki rakamları kısa vadeli alım fırsatı olarak değerlendirebileceklerini önerdi.

 

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç