İslam Memiş Açıkladı: 'Altında O Dönem Bitti!'
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İslam Memiş Açıkladı: 'Altında O Dönem Bitti!'

Piyasa ile ilgili yaptığı yorum ve analizlerle herkesin takip ettiği isim olan İslam Memiş, altınla ilgili yorumlarını paylaştı! İşte haberin detayları...

Altın 21 Haz 2024 0
İslam Memiş Açıkladı: 'Altında O Dönem Bitti!'

İslam Memiş, güncel piyasa analizini paylaştı!

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş bayram öncesi ve sonrası olarak yatırımcıların önemle beklediği konuyu ele aldı. Memiş "Altın alın" dedim. Artık al-unut dönemi bitti. Yükselişe geçti. Gram altın 2700 seviyesini görmeye başlayacak. Bayram öncesi-sonrası 100 lira fark etti" dedi.

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş kendi youtube kanalından altın, döviz, ve gümüşle ilgili önemli uyarılarda bulundu.

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Atın resmen uçuşa geçecek, gram  altın 1650 TL olacak - Ekonomi Haberleri

Memiş'in açıklamaları şöyle: 

Gram Altın 2363 dolar seviyesinde. 2340 direncini kırdı. Toparlanma isteğin devam ediyor. Gram altın 2420 seviyesine kadar gerilemişti. Alın diye uyarmıştım. Şuan da gram altın TL fiyatı 2514 lira seviyesinde. Bayram öncesi ve sonrası 100 lira gramında değeri arttı. 

Bayramdan önce uyarıları dikkate alanları tebrik ediyorum. Temmuz ayı itibariyle yıl sonu 3000-3500 beklentimiz devam ediyor. Al-unut dönemi bitti. Geç kalınmış değil. Altın ne zaman 2700 seviyesini kıracak o zaman kuyumcularda kuyruk oluşacak.

Altın nedir? Altın madeni neden değerlidir? Altına yatırım yapmak riskli  midir? - Son Dakika Ekonomi,Türkiye Haberleri | Cumhuriyet

ONS gümüş 30.73 dolar seviyesinde. 30'un altına düşmüştü. Altına kıyasla yeniden en çok kazandıran oldu. Gümüş gram 32 lira 33 seviyesinde. 29-30 lira seviyesinde alım fırsatını değerlendirenleri yine tebrik ediyorum. Kazandılar. Her düşüş bir alım fiyatıdır.

Dolar'da yukarı doğru hareketler devam ediyor. Düşüşler kalıcı değil. Yılı ikinci yarısı için temmuz ayını işaret etmiştim. 

Dolar yatırım aracı değildir. Dolara para yatırmayın. En az para kazandıran para birimidir.

Euro'da aynı şekilde ufak ufak yükselişler devam edecek.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç