İslam Memiş 2024 Yılında Altın, Dolar, Euro ve Gümüşün Ne Kadar Olacağını Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İslam Memiş 2024 Yılında Altın, Dolar, Euro ve Gümüşün Ne Kadar Olacağını Açıkladı!

Finans analisti ve yatırım uzmanı olan İslam Memiş, 2024 yılında yatırım araçlarının ne kadar olacağını açıkladı! İşte İslam Memiş'in açıklamaları ve detaylar...

Altın 7 Ara 2023 13:57 0
İslam Memiş 2024 Yılında Altın, Dolar, Euro ve Gümüşün Ne Kadar Olacağını Açıkladı!

Finans analisti İslam Memiş, ezber bozan tahminini paylaştı! Gramının 30 TL'ye yükseleceğini işaret etti! Ne altın ne de dolar açıklamasıyla tavsiyesini duyurdu.

UZMAN İSİMDEN PİYASA ANALİZİ
Youtube platformu üzerinden paylaştığı videoda, gram altın, ons altın, dolar ve Euro TL kurlarından bahsetti. Analizlerini paylaşan uzman isim, gram altın yatırımcılarına, aralık ayında takip edeceği haritayı paylaştı.,

ALTIN FİYATLARI: Gram, çeyrek, cumhuriyet, yarım altın fiyatı bugün ne  kadar? - Anlık Altın Yorumları | Özgün Haberler

Youtube platformu üzerinden paylaştığı videoda, gram altın, ons altın, dolar ve Euro TL kurlarından bahsetti. Analizlerini paylaşan uzman isim, gram altın yatırımcılarına, aralık ayında takip edeceği haritayı paylaştı.

DOLARDA YIL SONU TAHMİNİ
Konuşmasına dolar ve euro ile başlayan uzman isim, adım adım yükselişlerin devam ettiğini belirtti. Dolar kuru güne 28.90 TL'den başlayarak yıl sonu 29.70 TL beklentisinin sürdüğünü açıkladı. Dolar endeksinin bu hafta 104 denemesi yapabileceğine dair ihtimalleri vurguladı.

Dolar merkezli uluslararası para sistemi sürdürülebilir mi?

DOLAR MI? EURO MU?
Euro dolar paritesinde 1.0850 seviyelerinde olduğunu ifade eden uzman isim, pozitif beklentilerin sürdüğünü paylaştı. Dolar olanlara seslenen İslam Memiş, "Dolar mı, Euro mu?" sorusuna, "Tabii ki euro. Altın ve döviz kurları yükselmişken en ucuz kalan euro oldu benim nazarımda. Euro tarafındaki beklentim 2024 yılı için 50 lira üzeri." sözlerini kullandı.

Avrupa ortak para birimi euro 2024'te çehre değiştirecek | Euronews

ALTINDA BEKLENEN RAKAM
Gram altına yönelen uzman isim normalleşme olduğunu söyledi. Ons altında 2000 doların altına sarkma beklentilerinin olduğunu söylese de destek seviyelerinde yükseliş olduğunu vurguladı. Ons altında beklentilerini 2350 dolar seviyelerinde tuttu.

Çeyrek altın kaç TL oldu? 21 Kasım 2023 güncel altın satış fiyatları - Son  Dakika Ekonomi Haberleri | NTV Haber

GRAMI 30 TL OLACAK
İslam Memiş, açıklamaların devamında gram gümüşten bahsetti. Gram gümüşün 23.50 TL seviyelerinden işlem gördüğünü paylaştı. Gümüşün gramında önce 24 TL, sonra 26 TL seviyelerini takip edeceğini sçyledi. 2024 yılı için gram gümüş tahmini ise 30 TL oldu.

Emtiada yılın sürpriz koşucusu gümüş olabilir” - Dünya Gazetesi

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç